Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü pure panel site online sayısı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba arkadaşlar pure panelde oyunda aktif olan oyuncu sayısını siteye yansıtmıyor nedeni hangi procoder olabılır diger db mi kurdugumda gösteriyor tek tek deneyip karsılastırdım ornek sro vt log denedim shard denedim account denedim tek tekte olmuyor hepsini birden yükleyince baglantılıymıs gibi oluyor neyden kaynaklı oldugunu çözemedim fikri olan varmı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
fonskiyonlar query.php sıkıntını tam olarak anlamadım normal kendi oyun dblerini kurduktan sonra panel db ve logger dbyi kurduktan sonra extra prosedurler var online offline gibi onları yaptıktan sonra

addlogchar içine aşağıdaki yazıyı eklediğinde zaten okutması lazım

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
fonskiyonlar query.php sıkıntını tam olarak anlamadım normal kendi oyun dblerini kurduktan sonra panel db ve logger dbyi kurduktan sonra extra prosedurler var online offline gibi onları yaptıktan sonra

addlogchar içine

IF (@EventID = 4) or (@EventID = 6) or (@EventID = 9) -- Online List
BEGIN
EXEC Panel.dbo.Set_OnlineUsers @CharID,@EventID
END

IF (@EventID = 20) and (@Desc like '%no job, Neutral, % no job, Neutral, %') and (@Desc not like '%no job, Neutral, Murderer% no job, Neutral, Murderer%') --PvP Rank
BEGIN
EXEC Panel.dbo._PvpRanking @CharID,@Desc
END

exec [_AddOnlineOffiline2] @EventID,@CharID,@Data2
bu procoderi kullandım yine değişmedi güncel Panel db loggeri kullanıyorum onlarla kaynaklı degil sanırım DB de bir procoder var ama anlamadım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

_AddOnlineOffiline

_AddOnlineOffiline2 procoderlerini okuttum

Son olarakta addlogchar

IF (@EventID = 4) or (@EventID = 6) or (@EventID = 9) -- Online List
BEGIN
EXEC Panel.dbo.Set_OnlineUsers @CharID,@EventID
END

IF (@EventID = 20) and (@Desc like '%no job, Neutral, % no job, Neutral, %') and (@Desc not like '%no job, Neutral, Murderer% no job, Neutral, Murderer%') --PvP Rank
BEGIN
EXEC Panel.dbo._PvpRanking @CharID,@Desc
END

exec [_AddOnlineOffiline2] @EventID,@CharID,@Data2

bunu ekledim sorun yine düzelmedi Panel dosyalarıylada alakalı degil dünden beri kurcaladım ama dbde farklı başka birşeymi var anlamadım procoder olarak

sro vt account sro vt log sro vt shard bunun 3 unun baglantılı birşeyi var sanırım calısan dbmdeki örnek tek log yüklüyorum olmuyor account db sini yüklüyorum olmuyor shard yüklüyorum yine olmuyor fakat 3 ünü bir yükleyince gözüküyor :) Fİkri olan varmı ben bayagı kurcaladım çözümünü hala bulamadım

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
1 / 5000 online sayın düzgün gösteriyor ?

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

zaten account dbsinden çekiyor bunuda fakat çalışması için logta girili olması gerek query.php incelersen görürsün

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
merhaba arkadaşlar pure panelde oyunda aktif olan oyuncu sayısını siteye yansıtmıyor nedeni hangi procoder olabılır diger db mi kurdugumda gösteriyor tek tek deneyip karsılastırdım ornek sro vt log denedim shard denedim account denedim tek tekte olmuyor hepsini birden yükleyince baglantılıymıs gibi oluyor neyden kaynaklı oldugunu çözemedim fikri olan varmı

dostum bende pure panel kullaniyorum yapman gereken sql server da panel db ye girip orda site ayar var onu acip sag da satirda fake player yazan kisim var onu 0 yapip tekrar dene ornek resim koyuyorum
sunuda eklemek istiyorum fake yazan kisima 0 yazarsan site de 30 kisi gozukucektir bunu -30 yaparsan sifir gozukur yaptiktan sonra sunucu online iken giris yapin bi deneyin olmaz ise yazin yarin aksam nobet ten gelince bakarim iyi forumlar

1616771786932.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Sorun çözüldü ShardCurrentUser tablosu hatalıymış calısan dbden çektim düzeldi

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.