Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım vSro php panel (altyapı Pure panel'e aittir)

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
Dosya Adı:​
vSro panel​
Dosya İçeriği:​
vsRo php Panel, Kurulum Dosyaları, Prosedürler, Database vb.​
Download:​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa (eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
1.png

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
vSro panel​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa panel'in oyun adı Vintage(eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
Ekli dosyayı görüntüle 15986
Ekli dosyayı görüntüle 15987
Thanks

Lexsys

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
vSro panel​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***​

Virüstotal ;

Merhaba arkadaşlar, panelin orjinali purepanel(tema3)'dür, üzerinde biraz düzenleme yaparak kendime özgü hale getirdiğim bir paneldir, ilk çalışmam olduğu için paylaşıyorum, daha fazlası gelmesi umuduyla, kullanmak isteyen arkadaşlar olursa panel'in oyun adı Vintage(eğer oyuna ait logonuz var ise bunu değiştirebiliriz), panelin orjinal halini daha önceden bir serverde kullanmıştım herhangibir sorun yaşamadım tabi forumdaki yöneticiler veya panele daha hakim olan kişiler sorunu hatası varmı biliyordur, bir hata varsa bildirmenizi rica ediyorum, bu arada tüm müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım 💕
the menu frame is missing

Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
vSro panel​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​

Virüstotal ;

thanks

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
File name:​
vSro panel​
File Content:​
vsRo php Panel, Setup Files, Procedures, Database etc.​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***​

virustotal ;

Hello friends, the original of the panel is purepanel(theme3), it is a panel that I have made unique by making some arrangements on it, I am sharing it because it is my first work, in the hope that there will be more, if there are friends who want to use it, the game name of the panel is Vintage (if you have the logo of the game). If there is a problem, we can change it), I used the original version of the panel on a server before, I did not have any problems, of course, the administrators in the forum or the people who have more control of the panel know if there is an error, if there is any mistake, I would like you to let me know, by the way, I sincerely congratulate the whole Muslim world.💕
thanks

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.