Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Query ile karakter uzerine item gönderme

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Merhaba dostlar benım soyle bir sıkıntım var ben sql kod yazmayı cok fazla bılmedıgımden bu konuyu acıyorum gelelım sorunuma envantere ıtem gonderme var tamam butun heryerde benım ıstedıgım asagıdakı resım gıbı karakterın uzerıne ıtem gıyılsın ıstıyorum gm chara ıtemı gonderıp reverse atınca bu resımdekı ıtem slotlarına takılı olarak gelsın ıstıyorum sql kod yazan arkadaslar bır tane kod paylasabılırmı bunun hakkında bılgısı olan bırbırıne baglı olan tabloları asagıya atıcagım karakterın uzerıne gıyılen esyaların tablosunu yardımınızı beklıyorum tesekkurler...
birbirine baglı olan tablolar bunlar biraz inceledim
------------------------
_Items
_ItemPool
_Inventory
------------------
slot resmi
GZnGAV.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,105
Ödül Puanları
113
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Denersin

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
ne güzel işte barda istesen kalkan takamaazdın :D
bu arada karakterin üzerinde hiçbirşey yokken denencek çin item ID'leri koddaki :D
Evet güzel gözükebilir ama bir de bunu GS adlı arkadaşa sormak lazım kendi içinde neler yaşıyor😂

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
Ch itemi zorla eu'ya takıyorsun sence de classlarla ilgili sıkıntı çıkarmayacak mı?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Ch itemi zorla eu'ya takıyorsun sence de classlarla ilgili sıkıntı çıkarmayacak mı?
baskan item kodu belırtırmıs orada
EXEC @ItemID = [_FN_ADD_INITIAL_EQUIP] @CharID, 1, 4338, 100
buradaki 4338 refobjcommon itemin kodu onu degısirsen hic bir sıkıntı cıkartmaz 100 burdakıde ıtemın durabirty si 1 yazanda ıtemın slotu
denedım mukemmel calsıyor
ustelık ben onu ıtem kodu ıle deıstırdım ID ile deılde artık ıtem kodu ıle verıyor usutune
tek sıkıntı sılah verınce kalkanda vermesı onuda duzeltmek ıcın ugrasıyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

o işte tamam hallettim kalkanda vermiyor ama charın ustunde sılah olmıcak item koduyla veriyor
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@EfsaneSro yukardaki duzenledigim kodu daha basıt hale nasıl getiriz kral yaparmısn rıca etsem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.