Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Query ile karakter uzerine item gönderme

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
Ch itemi zorla eu'ya takıyorsun sence de classlarla ilgili sıkıntı çıkarmayacak mı?
crash olacak olsa zaten execute sonrası gs tepki verirdi bir sorun olmadığına göre demek ki çıkartmamış. Item sınıf ayrımı client tarafında daha çok kaldı ki clientte bile manipule edebiliyorsun func çağırıyorsun ve eu chara spear giydirebiliyorsun vs gibi.

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,351
Ödül Puanları
93
baskan item kodu belırtırmıs orada
EXEC @ItemID = [_FN_ADD_INITIAL_EQUIP] @CharID, 1, 4338, 100
buradaki 4338 refobjcommon itemin kodu onu degısirsen hic bir sıkıntı cıkartmaz 100 burdakıde ıtemın durabirty si 1 yazanda ıtemın slotu
denedım mukemmel calsıyor
ustelık ben onu ıtem kodu ıle deıstırdım ID ile deılde artık ıtem kodu ıle verıyor usutune
tek sıkıntı sılah verınce kalkanda vermesı onuda duzeltmek ıcın ugrasıyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

o işte tamam hallettim kalkanda vermiyor ama charın ustunde sılah olmıcak item koduyla veriyor
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@EfsaneSro yukardaki duzenledigim kodu daha basıt hale nasıl getiriz kral yaparmısn rıca etsem
Nasıl Birşey olsun tam olarak istediğin

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
crash olacak olsa zaten execute sonrası gs tepki verirdi bir sorun olmadığına göre demek ki çıkartmamış. Item sınıf ayrımı client tarafında daha çok kaldı ki clientte bile manipule edebiliyorsun func çağırıyorsun ve eu chara spear giydirebiliyorsun vs gibi.
Crash olmasını tetiklemes bu olay. Crash olayı farklı bi konu. Bu konudan dolayı crash yemez. Fakat gs bazlı olarak bu bir dump oluşumuna sebebiyet verir. 1-2 karakterde bunu yapmaya bilir fakat yoğun işlemler de patlayacaktır. Manipüle edilmemiş bir itemi class farkı olana giydiriyorsun. Zamanında bunu F8 ekibi yapmıştı fakat yoğun işlemler de onlarda patlamıştı ve oyunu kapatmaya kadar gitti bu sorun.

Alınan Beğeni
435
Ödül Puanları
63
I'm not sure if this is what you're looking for...
google translator isn't very good...
if so could I share

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
Crash olmasını tetiklemes bu olay. Crash olayı farklı bi konu. Bu konudan dolayı crash yemez. Fakat gs bazlı olarak bu bir dump oluşumuna sebebiyet verir. 1-2 karakterde bunu yapmaya bilir fakat yoğun işlemler de patlayacaktır. Manipüle edilmemiş bir itemi class farkı olana giydiriyorsun. Zamanında bunu F8 ekibi yapmıştı fakat yoğun işlemler de onlarda patlamıştı ve oyunu kapatmaya kadar gitti bu sorun.
proc gereği karakter re-spawn olmak zorunda bu durumda da gs nin tekrar karakter bilgilerini okuması gerekir. Bu okuma sırasında bir sorun olsa gs crash verirdi demek istiyorum. Bu crashtan kasıt aniden kapanma veya runtime verme gibi çalışmayı durdurması demek. Senin crash anlayışın ne bilemem. Bahsettiğin oyunu da biliyorum
ama benim mesajım senin gs hakkındaki yanılgın içindi. Bir attack yapmıyorsun sadece equip olduğun itemi değiştiriyorsun. Sırf bunun için sorun olmaz demek istedim. Aksiyona girmediğin sürece.
Bu oyunu oynamıştım ve yanlış hatırlamıyorsam problem client tarafındaydı. Sürekli clientless olunuyordu. O zamanın şartlarına göre belki de tam olarak test edilmemişti. Mevcut raceidler ile yapmak mümkün sadece görünümleri değiştireceksin ama kalkıp yeni bir ırk sınıfı ekleyip ona göre drop/build/quest vs eklersen bu çok kapsamlı ve uzun bir test süreci ister. Yine yanlış hatırlamıyorsam sadece CH ırkı kullanılıyordu sadece görünüm EU üzerinden CH oynayabiliyordun. Yani yeni bir ırk id leri eklenmiş değildi ama dediğim gibi o zamanın şartlarına göre bu kadar yapılmış. Günümüzde yapması daha kolay amaç sadece görünüm ise.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
proc gereği karakter re-spawn olmak zorunda bu durumda da gs nin tekrar karakter bilgilerini okuması gerekir. Bu okuma sırasında bir sorun olsa gs crash verirdi demek istiyorum. Bu crashtan kasıt aniden kapanma veya runtime verme gibi çalışmayı durdurması demek. Senin crash anlayışın ne bilemem. Bahsettiğin oyunu da biliyorum
ama benim mesajım senin gs hakkındaki yanılgın içindi. Bir attack yapmıyorsun sadece equip olduğun itemi değiştiriyorsun. Sırf bunun için sorun olmaz demek istedim. Aksiyona girmediğin sürece.
Bu oyunu oynamıştım ve yanlış hatırlamıyorsam problem client tarafındaydı. Sürekli clientless olunuyordu. O zamanın şartlarına göre belki de tam olarak test edilmemişti. Mevcut raceidler ile yapmak mümkün sadece görünümleri değiştireceksin ama kalkıp yeni bir ırk sınıfı ekleyip ona göre drop/build/quest vs eklersen bu çok kapsamlı ve uzun bir test süreci ister. Yine yanlış hatırlamıyorsam sadece CH ırkı kullanılıyordu sadece görünüm EU üzerinden CH oynayabiliyordun. Yani yeni bir ırk id leri eklenmiş değildi ama dediğim gibi o zamanın şartlarına göre bu kadar yapılmış. Günümüzde yapması daha kolay amaç sadece görünüm ise.
Benim bahsettiğim crash client bazlı. Görselde ki sistemi dediğim gibi zamanında F8 ekibi yapmıştı. Eu kıyafetleri Ch, Ch kıyafetleri Eu giyiyordu.
Oyun açıldı herşey harika ilerliyorken bir patlamaya başladı ki sorma. Sonra zaten mecburen oyunu kapatmak zorunda kaldılar çünkü hem client hem modüller delirmeye başlamıştı. 1-2 karakterde sorun gözükmeye bilir ama uzun vadeli süreçlerde patlayacaktır kesin ve net.
Joymax bile zamanında 3. ırk için uğraşmamış biliyor ki patlayacak çünkü yapılabilecek herşey fazlasıyla yapılmıştır.

Ben dediğini anlıyorum. IRK olarak bu zor, Eu Ch itemleri her karakterin giymesi zor. 1-2 karakter de olabilir fakat sonrasın %100 patlayacaktır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.