vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

Satış RanstaMonsta | Silkroad Çeviri Hizmetleri | Türkçe > İngilizce | English > Turkish

vsro

RanstaMonsta

Private Server Çeviri Hizmetleri
.
Alınan Beğeni
20

ranstatanıtım.png

Sunmuş olduğum tüm servislerde vsro.org üyelerine özel %10 indirim uygulanmaktadır.

RanstaMonsta
olarak çeşitli platformlarda yıllarca görev yaptım ve son bir yıldır private serverlar için çeviri hizmetleri sunuyorum.

Tanıtım konularınızı 24 saat içerisinde profesyonel bir şekilde İngilizce'ye çevirip direkt olarak epvp'de kullanabileceğiniz hazır kod sayfanızı size iletiyorum.

Epvp'de bulunan konularınız ile ilgileniyorum, konunuzu Premium hesabımdan açmanıza olanak sağlıyorum.

Yabancı ekip üyeleriniz ile iletişiminizi sağlıyorum, toplantılarınıza çevirmen olarak katılabiliyorum.

Forumlarda, oyun içerisinde, Discord kanalınızda ve Facebook sayfanızda yerli ve yabancı oyuncularınıza yardımcı oluyorum. Sorularını cevaplıyorum ve problemlerini çözüyorum.

Yalnızca Türkiye'de değil yurt dışında da boy gösterebilmeniz için size tam destek sağlıyorum.

Ödemeler kesinlikle işe başlamadan önce alınmaktadır, lütfen bana "Açılıştan sonra öderiz, tutarsa 2 katını veririz, silk verelim" tarzında mesajlarla gelmeyin.​

Sieger ⋋

Prodüktör, Aranjör, DJ, VSRO Developer, PK2 Editör
.
.
Alınan Beğeni
2,075
Hoşgeldin kardeşim, iyi satışlar dilerim.
Arkadaşı öneririm. (y)

Benim adımla giderseniz güzelliğini yapacaktır.

RanstaMonsta

Private Server Çeviri Hizmetleri
.
Alınan Beğeni
20
Hoşgeldin kardeşim, iyi satışlar dilerim.
Arkadaşı öneririm. (y)

Benim adımla giderseniz güzelliğini yapacaktır.
Hoş buldum canım, çok teşekkür ederim :love:
Tabii ki her zaman :giggle:(y)

Hoş geldiniz. :)

Umarım bol satış gerçekleştirirsiniz. Bir fiyat listeniz varsa paylaşmanız güzel olabilir. :)
Hoş buldum :)
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sabit bir fiyat listesi hala oluşturamadım maalesef, fiyatlar konunun uzunluğuna göre değişiyor. Fakat yakın gelecekte fiyat listesi oluşturmayı düşünüyorum (y)

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
2,468
Hoş buldum canım, çok teşekkür ederim :love:
Tabii ki her zaman :giggle:(y)

Hoş buldum :)
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sabit bir fiyat listesi hala oluşturamadım maalesef, fiyatlar konunun uzunluğuna göre değişiyor. Fakat yakın gelecekte fiyat listesi oluşturmayı düşünüyorum (y)
Kelime bazlı bir fiyat listesi neden olmasın. :) Beklemedeyiz o zaman.

Kolay gelsin, bol kazançlı günler. ❤

Üst Alt