Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış RanstaMonsta | Silkroad Çeviri Hizmetleri | Türkçe > İngilizce | English > Turkish

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,033
Ödül Puanları
93
Ekli dosyayı görüntüle 6190
Sunmuş olduğum tüm servislerde vsro.org üyelerine özel %10 indirim uygulanmaktadır.

RanstaMonsta
olarak çeşitli platformlarda yıllarca görev yaptım ve son bir yıldır private serverlar için çeviri hizmetleri sunuyorum.

Tanıtım konularınızı 24 saat içerisinde profesyonel bir şekilde İngilizce'ye çevirip direkt olarak epvp'de kullanabileceğiniz hazır kod sayfanızı size iletiyorum.

Epvp'de bulunan konularınız ile ilgileniyorum, konunuzu Premium hesabımdan açmanıza olanak sağlıyorum.

Yabancı ekip üyeleriniz ile iletişiminizi sağlıyorum, toplantılarınıza çevirmen olarak katılabiliyorum.

Forumlarda, oyun içerisinde, Discord kanalınızda ve Facebook sayfanızda yerli ve yabancı oyuncularınıza yardımcı oluyorum. Sorularını cevaplıyorum ve problemlerini çözüyorum.

Yalnızca Türkiye'de değil yurt dışında da boy gösterebilmeniz için size tam destek sağlıyorum.

Ödemeler kesinlikle işe başlamadan önce alınmaktadır, lütfen bana "Açılıştan sonra öderiz, tutarsa 2 katını veririz, silk verelim" tarzında mesajlarla gelmeyin.​
Kardeşim iyi çalışmlar dilerim hayırlı olsun inaşallah :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.