Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım Reklamsız Old Login Database Farkıyla Sizlerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Ulan hakan sonunda zorla kendini banlattin valla şeker gibi insanları bunu zorla yaptırdığın için seni takdir ediyorum ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
@minikbirkul dostum akıl yaşı ileri olan insan bu işlerle uğraşmaz, kaç yaşına gelmiş insanlar halen daha oyundan para kazanma hayatını oyunla idare etme derdindeler.
Forumda aktif olan belli başlı kişiler mevcut, o kişilerde böyle saçma sapan sebeplerden forumdan atılırsa şahsi fikrim bu forumunda geleceği hakkında şüpheliyim. Eğer bir kişinin rahatsızlık verdiğini düşünen varsa gerek discord gerekse başka sosyal mecradan rahat bir şekilde engel atıp o kişinin kendisine yazmasını engelleyebilir.
Hakanla bende konuşuyorum bu denilenlerin bir tanesini bana neden yapmıyor? Varsayalım kişilere odaklı bir hareketse dediğim gibi şahsi uzantilardan gerekli engellemeyi yaptıkları takdirde herhangi bir sorun yaşayacaklarını sanmıyorum.

İşin özeti olanlar beni alakadar etmiyor ama piyasada herkesten daha faydalı işler yapan insanın arkasından aşağılayıcı konuşmalar fazlasıyla gereksiz ve yalakavari geliyor tabi benim görüşüm bunlar herkesin görüşü kendine kimseye kötü bir düşünce ve hisle yazmıyorum benim gözümde sosyal ortamda herkes eşit kimseye kasıtlı bir düşünce beslemem (reel dışında) ?

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
@minikbirkul dostum akıl yaşı ileri olan insan bu işlerle uğraşmaz, kaç yaşına gelmiş insanlar halen daha oyundan para kazanma hayatını oyunla idare etme derdindeler.
Forumda aktif olan belli başlı kişiler mevcut, o kişilerde böyle saçma sapan sebeplerden forumdan atılırsa şahsi fikrim bu forumunda geleceği hakkında şüpheliyim. Eğer bir kişinin rahatsızlık verdiğini düşünen varsa gerek discord gerekse başka sosyal mecradan rahat bir şekilde engel atıp o kişinin kendisine yazmasını engelleyebilir.
Hakanla bende konuşuyorum bu denilenlerin bir tanesini bana neden yapmıyor? Varsayalım kişilere odaklı bir hareketse dediğim gibi şahsi uzantilardan gerekli engellemeyi yaptıkları takdirde herhangi bir sorun yaşayacaklarını sanmıyorum.

İşin özeti olanlar beni alakadar etmiyor ama piyasada herkesten daha faydalı işler yapan insanın arkasından aşağılayıcı konuşmalar fazlasıyla gereksiz ve yalakavari geliyor tabi benim görüşüm bunlar herkesin görüşü kendine kimseye kötü bir düşünce ve hisle yazmıyorum benim gözümde sosyal ortamda herkes eşit kimseye kasıtlı bir düşünce beslemem (reel dışında) ?
Katılıyorum arkadaşın yazdığı her kelimede haklı bu şekilde yapılmaması lazim bu şekilde davranan kişilere bu tür yaklasimlarin yanlış olduğunu düşünüyorum bende 7/24 konuşan birisiyim bana bir yanlışını görmedim en ufak küfürü dahi olmamıştır umarım bu şekilde devam etmez. Daha güzel bir konuşmalarla yaklaşım sağlanıp çözüme kavusturulur. Banlamak doğru bir çözüm değil her ne kadar hata yapsada o kişinin bu forumda çok emeği var gözden kaçmayacak.

@Spare bu konular hakkında bi duzenleme olması gerekli banlamak yerine başka türlü caydırıcı cezalar, gibi yaptırımlar olması gerekli. Gereginin yapacağını düşünüyorum
İyi forumlar herkese..

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Ek_Acklama_2019-12-25_011945.jpg

Kimse kararlarımızı sorgulamasın, bizi başka forumlar ile karıştırmasın. Bu sadece dün yazdıkları, bu zamana kadar Hakanla en çok ben uğraştım.

Bana neden yapmıyor diyenlerde bir gün size gelip sizden birşey isterse, yapamayacağını yada beklemesi gerektiğini söyleyin yeterli.

Oradan bakınca keyfi ban atıyor gibi falan mı duruyoruz biz? Kimse bu foruma hakaret edemez, aşağılayamaz. Kimse yönetici demiyorum bakın, bu forumun üyelerine dahi hakaret edemez. Bu kim olursa olsun cezalandırılır.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
624
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Kimse kararlarımızı sorgulamasın, bizi başka forumlar ile karıştırmasın. Bu sadece dün yazdıkları, bu zamana kadar Hakanla en çok ben uğraştım.

Bana neden yapmıyor diyenlerde bir gün size gelip sizden birşey isterse, yapamayacağını yada beklemesi gerektiğini söyleyin yeterli.

Oradan bakınca keyfi ban atıyor gibi falan mı duruyoruz biz? Kimse bu foruma hakaret edemez, aşağılayamaz. Kimse yönetici demiyorum bakın, bu forumun üyelerine dahi hakaret edemez. Bu kim olursa olsun cezalandırılır.
Hakan herkeze bulaşmadan dursa efendi efendi ne iyi olurdu fakat yine Senua ile aralarında tatsızlık geçmiş bunuda forumdaki (vsro ailesinden birisi oldugu halde herkeze yansıtarak yapmış ) gerçekten çok üzücü bir durum

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Yaptığı iyiliğin karşılığını bekleyen, her yaptığı iyiliği çıkar olarak gören kimsedir. Zamanın da guard vermediğim için her postun altına yorum yaptığım zaman kızgın işareti atan kişiliktir.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
İşin özeti olanlar beni alakadar etmiyor ama piyasada herkesten daha faydalı işler yapan insanın arkasından aşağılayıcı konuşmalar fazlasıyla gereksiz ve yalakavari geliyor tabi benim görüşüm bunlar herkesin görüşü kendine kimseye kötü bir düşünce ve hisle yazmıyorum benim gözümde sosyal ortamda herkes eşit kimseye kasıtlı bir düşünce beslemem (reel dışında)
Sende karıştırdın aşağılayıcı manaya gelen kelime yok benim yazdıklarımda hiç bir zamanda olmadı. Bu konuda ya ben türkçe yanlışıyım ya da siz.

3125

Burada yapılan davranış düpedüz iftiradır. Foruma katkı sağlamak kimseye ithamda bulunma, iftira atma, sürekli iğneleyici sözler söyleme ve küfretme hakkını vermez. Kurallarımız gayet açık ve net A şahsı B şahsı demeden de uyguluyoruz, uygulayacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.