Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Resimdeki Sorunu Nasıl Çözerim?

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ekran Görüntüsü (9).png

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
skilldataxxx.txt lerine en çok ne ekledin?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,702
Ödül Puanları
605
bro şuan ISRO v1.110 üzerinde çalışıyorum, orijinal clientı aldım, modul versiyonu felan komple hallettim. İki dump aldım ilkini fixledim, ikinciside tamam, bir üçüncü olan refrentitem durumu geldi
Dump var mı?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,702
Ödül Puanları
605
Hatanın başlığına bakarsak yanlış bir yönlendirme var bir yerde textdata 'dan sonra gösterdiği şekilde bir konum yok. Bu şekilde hatanın üzerine gidip araştırmanızı öneririm, şuan hangi dosyalarda ne değişiklik yaptınız bilemiyorum. vsro - isro uydurmaya çalışıyorsanız o iş yaş ama

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,702
Ödül Puanları
605
Resimdeki hata çözüldü mü?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Bence sorunun anlatımında eksiklik var sadece bir resme bakarak çözümünü söylememiz mümkün değil zira sen doktora gittiğinde doktor gözlerine bakıp hastalığın şu tedavin de bu demiyor :ROFLMAO: Bize ne işlemler yaptığını detaylıca anlatman lazım ki hata nerede bulabilelim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.