Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Stat scroll sorunu

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Selamın aleyküm herkese stat scroll bastığımda veya herhangi scroll bastığımda return atıyor lakin statı değiştirmiyor yardımcı olabilecek var mıdır ?

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,368
Ödül Puanları
93
Prosedür kısımlarınız doğrumu

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
stat scroll dediğiz scroll item için olan scroll sanırım bu scrolda prosedür vardır ve bu prosür de belirli bir slotta çalışıyordur öncelikle 1. slot 2. slot gibi slota itemi ekleyip deneyin . ayrıca scrollun pack sayısı 1 olmasına da dikkat edin

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,368
Ödül Puanları
93
stat scroll dediğiz scroll item için olan scroll sanırım bu scrolda prosedür vardır ve bu prosür de belirli bir slotta çalışıyordur öncelikle 1. slot 2. slot gibi slota itemi ekleyip deneyin . ayrıca scrollun pack sayısı 1 olmasına da dikkat edin
Genelde itemler üstünde iken çalışır prosedürün ekli olduğu kısımdan SS atarmısın

Oyla 0

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
184
Ödül Puanları
43
Prosedür bağlamasını yaparken veya prosedürün içeriğinde yapamadığın bir yer olmalı içeriği paylaşırsan sorunu görüp yardımcı olabilirler bu şekilde bir yardım alamazsınız

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Genelde itemler üstünde iken çalışır prosedürün ekli olduğu kısımdan SS atarmısın
Merhaba prosedürü paylaştım
Yardımın için teşekkürler 1 ve 2. slotu denedim aynı sorun devam ediyor büyük ihtimal prosedürü yapamadım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun @EfsaneSro Moderetoru tarafından çözüldü teşekkürler ilginiz için

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    44.4 KB · Görüntüleme: 12
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.