Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

iSRO-R Çözüldü Reverse - Global Süre Ayarları

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bunu prosedürü kullan daha sonra DB to Media kullanarak import et
Bu kısın 'param4=5000' süresidir bunu 1000 yaparsan dedigin gibi olur
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Teşekürler hocam deniyorum hemen
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorunum çözüldü çok teşşekür ederim kardeşim @Mico cansın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bunu prosedürü kullan daha sonra DB to Media kullanarak import et
Bu kısın 'param4=5000' süresidir bunu 1000 yaparsan dedigin gibi olur
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
hocam db to media da data_all şeklinde çıkan dataları patch için nasıl kullanmalıyız

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
hocam db to media da data_all şeklinde çıkan dataları patch için nasıl kullanmalıyız
direk çıkan textdataitem_all vsleri patch at sorun cıkarmaz basındaki itemdata.txt içinide tabi itemdata_all.txt seklınde yaparsan sorun cıkartmaz

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
direk çıkan textdataitem_all vsleri patch at sorun cıkarmaz basındaki itemdata.txt içinide tabi itemdata_all.txt seklınde yaparsan sorun cıkartmazbu şekilde
bu şekilde kullandım doğrusu patch öncesine kadar sorunsuz giriyordum patch sonrası start diyince client gelmeden yükleme ekranından kapanıyor yine tekrar deneyeceğim teşekkür ederim

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
bu şekilde kullandım doğrusu patch öncesine kadar sorunsuz giriyordum patch sonrası start diyince client gelmeden yükleme ekranından kapanıyor yine tekrar deneyeceğim teşekkür ederim
her işlem öncesi her ihtimale karşi yedek almalısın

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
direk çıkan textdataitem_all vsleri patch at sorun cıkarmaz basındaki itemdata.txt içinide tabi itemdata_all.txt seklınde yaparsan sorun cıkartmaz
Mico aynı sorun bende de var baya denedim elle attım falan olmadı rollback yaptım en son müsaid olduğunda iki dkka bi bakabilir misin

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Mico aynı sorun bende de var baya denedim elle attım falan olmadı rollback yaptım en son müsaid olduğunda iki dkka bi bakabilir misin
bu ıkı lınkdekı konulara bakarak cozum uretebılırsın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.