Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

110 Cap Riva Online | 1500+ Player | 110 Cap | Ch&Eu / Job Based/ B.A & CTF | FGW

Ü

Üye silindi 3096

mega hesaba upload yapamam en sevmediğim şey fakat istersen files.fm falan upload edebilirim

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Sen ne diyorsun adam 100 tl ye herşeyi kapattı bile bitek db si kaldı oda hazır bitane indirecek :D
Ben dün arkadaşa da dediim bu dosyadan bişey bekleme diye a forumdan indir b sunucusunda oyunu kur ne kadar doğru yaptığı sırf 3 kuruş kazanicam diye çırpınıyor sabahki konuşmalarınız gördüm keşke yardım etmeseymisim dedim gördüm ki arkadaş çok çok amatör milletin parasını çarpacak Max 2 gün dayanır sonrası meçhul şahsen 2014 den beri bu camiada bulunuyorum buna benzer çok kişiye denk geldim ,ama nedense 6 senelik bir süreçte sadece 2 server açtım ve kendimi bu süre zarfinda hala yeterli bulmadığımi düşünerek oyun açmadım ve halada eksiklerim olsa bile bunu yapamayacak durumda olduğum zamanlarda işi gerçekten bilen birilerine ücreti mukabilinde yardım bile istedim.Vallahi yazık üzüldüm.

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Ben dün arkadaşa da dediim bu dosyadan bişey bekleme diye a forumdan indir b sunucusunda oyunu kur ne kadar doğru yaptığı sırf 3 kuruş kazanicam diye çırpınıyor sabahki konuşmalarınız gördüm keşke yardım etmeseymisim dedim gördüm ki arkadaş çok çok amatör milletin parasını çarpacak Max 2 gün dayanır sonrası meçhul şahsen 2014 den beri bu camiada bulunuyorum buna benzer çok kişiye denk geldim ,ama nedense 6 senelik bir süreçte sadece 2 server açtım ve kendimi bu süre zarfinda hala yeterli bulmadığımi düşünerek oyun açmadım ve halada eksiklerim olsa bile bunu yapamayacak durumda olduğum zamanlarda işi gerçekten bilen birilerine ücreti mukabilinde yardım bile istedim.Vallahi yazık üzüldüm.
Çok doğru konuştun valla ben bu arkadaşı tanıyorum hazırcı biri yapmasını bildiği tek şey sunucu kiralamak geri kalan herşeyi ona buna yaptırıyor.Uğraşsa baş tacı fakat umrunda bile değil amacı hazır db ile para kırmak.Yazık gerçekten yazık.

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

R

ReyasX

bu forumda kendini begenmislerdensiniz belli server isinden anliyosunuz diye kendinizi buyuk gormeyin eger benden rahatsizsaniz hesabi kapatir giderim, immaqulate haric seni muhattap saymiyorum

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
bu forumda kendini begenmislerdensiniz belli server isinden anliyosunuz diye kendinizi buyuk gormeyin eger benden rahatsizsaniz hesabi kapatir giderim, immaqulate haric seni muhattap saymiyorum
Kimse kendini beğenmiyor kimsede editör doğmadı herkes çalışıyor çabalıyor öyle durdugun yerde sadece sunucu alıp gerisine karışmadan sw açmak akıl harcı değil.Sw yi sen bile açmıyorsun başkaları açıyor.Forumu sadece db aramak için kullanıyorsun biraz konuları gez server kurmaya çalış bişeyler öğren.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.