Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sabit IP hakkında

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar. vSro sabit ip ayarları ve port ayarlarını yapıp. .inilere de sabit ip adresimi girince cert açılmıyor hata veriyor açılmıyor yani. İnternette , video, konu anlatımlar olsun tamamen aynı yapıyorum fakat certi açamadım . Bu konuda TW üzerinden yardımcı olabilecek var mı ?

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar. vSro sabit ip ayarları ve port ayarlarını yapıp. .inilere de sabit ip adresimi girince cert açılmıyor hata veriyor açılmıyor yani. İnternette , video, konu anlatımlar olsun tamamen aynı yapıyorum fakat certi açamadım . Bu konuda TW üzerinden yardımcı olabilecek var mı ?

Öncelikle aldığınız hata nedir ?

Daha sonra aşşağıdaki tüm txt lerdeki ipleri düzgün şekilde yaptınızmı ?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Daha sonrada srPatcherle gerekli ipleri girdinizmi

Oyla 0

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Öncelikle aldığınız hata nedir ?

Daha sonra aşşağıdaki tüm txt lerdeki ipleri düzgün şekilde yaptınızmı ?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Daha sonrada srPatcherle gerekli ipleri girdinizmi
Root ayar nerden yapılıyor bilmiyorum ? tüm inilere sabit ip adresimizi girince cert çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Fakat 19x.xxx... olan ip i inilere yazınca cert vs herşey açılıyor sorun olmadan. Fakat 24.xx. olan sabit ip mizi inilere girince cert açarken "çalışmayı durdurdu hatası veriyor" ve açılmıyor. İSS, ini, billing olsun oralara sabit ip i yazınca açılmıyor cert nedense.

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Root ayar nerden yapılıyor bilmiyorum ? tüm inilere sabit ip adresimizi girince cert çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Fakat 19x.xxx... olan ip i inilere yazınca cert vs herşey açılıyor sorun olmadan. Fakat 24.xx. olan sabit ip mizi inilere girince cert açarken "çalışmayı durdurdu hatası veriyor" ve açılmıyor. İSS, ini, billing olsun oralara sabit ip i yazınca açılmıyor cert nedense.
Evet açılmaz çünkü sabit ip en yani statik ıp cmd.exe de yok o yüzden cert açılmaz , normalde ıpv4 te 192.168.x.x li ıp yi sabitleyince orada gelişmiş i tıklayıp 24. le başlayan statik ıp ni 24.192.15.xx gibi ve alt ağ maskesi 255.0.0.0 ekleyip tamam diyip çıkışta ayarları kaydet i işaretleyip çık ve modemi 10 saniye kapat ve aç başlat a cmd.exe yaz ve ıpconfig yaz enter tıkla bak 24.xxx.xx.xx le başlayan ıp varsa artık cert açılır , unutma dışarıya açacaksan tüm hepsine 24. le başlayan ıp ni gireceksin ama işlem bununla bitse keşke şuan statik ıp alman lazım eğer aldıysan port lar aktif olur yok hala portlar kapalıysa senin de sıkıntın türknet tir kullandığın servis sağlayıcın türknet tir yada başka servis sağlayıcısı ise senin internet servis sağlayıcındada port yönlendirme yok veya bişekilde seni beni kullanıyorlardır 1 statik ıp yi 100 kişiye atamak nerde 1 ıp yi 1 kişiye atamak nerde adamlar güya uyanık bizleride keriz sanıyor , ben türknet ten statik ıp aldım 12 tl ye port lar kapalı şuan , portları dinlemeye alsamda kapalı ben 12 tl ye almama rağmen 9 gündür bekliyorum 9 günde bir kere dönüş yaptılar işleminiz halloldu eğer sorun devam ederse tekrar arıza kaydı yap dedi kapattık , karşımdaki bayandı ve pc nin kapalı anına denk geldi bayanı tutmayım dedim bide güvendim görüşmeyi kapattık 10 dk sonra pc yi açtım ve hala portlar kapalı durumda , serveri dışarıya bir açamadım gitti :( 6 nisan 2020 de tekrar aynı gün arıza kaydı yaptım bakalım kaç gün sonra dönüş yapacaklar , türknet te statik ıp ye port yönlendirme yapılmıyor şuan yada bilerek port lara kapatıyorlar anlaşılır iş değil , önce statik ıp ye ek ücret sonra port a kapat ee nolacak ben bu statik ıp yi babanızın hayrınamı aldım işime yaramazsa ne diye ek para ödeyim yaa :( , neyse umarım paylaştığım bilgiler faydalı olur herkeze iyi forumlar .

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.