Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Samarkand Solo Fortress War

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 3096

Testler bitti mi acaba 🙏🙏🙏 denemek için sabırsızlanıyoruz 🙏🙏🙏

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Turkiyenin en iyi editoruyum diyip aslinda yaptiklarinin ne kadar basit/acemice oldugunu herkese gosterdigim icin asil ben rica ederim. 😂😂😂😂😂😂😂😂

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Turkiyenin en iyi editoruyum diyip aslinda yaptiklarinin ne kadar basit/acemice oldugunu herkese gosterdigim icin asil ben rica ederim. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Sende biraz beyin olsa bunu müşterilere benim dedirtmediğimi anlarsın zaten. Benim öyle bir egom da yok en iyisi benim diye bir cümlemde yok. Yaptıgım işlerden oluşan algı bu yönde.
Senin ise günlerdir çekememezliğin başka bir seviyeye geldi. Kardeşim sende yapabilirsin bak gerçekten ben yaptıklarıma hiç bir zaman imkansız demedim dünyada tekim de demedim. Ürünü yaptım alan razı ve memnunsa benim için olay bitmiştir.
Böyle haraketler yaparak benden bişey almıyorsun, bana daha çok şey katıyorsun, mesele bu kadar ufak bişeyden videoda da izlediğin gibi oyunculara keyif verebilecek bir ortam sunmuşum herkesten farklı ve ilk olarak.
Artık kendi işlerine yönelmeni tavsiye ediyorum, çünkü sen burda konu paylaştıkca insanlar yine bana geliyor ne güzel işler yapmışsın diye.

Bence artık yaşının kalıbının gerektirdiği haraketleri yapman senin faydana olacaktır.
Umarım sen daha güzel şeyler yaparsın, inan tebrik ederim.

Spare foruma az cok katkı yaptıgıma inanıyorum eyvallah sende karşılığını her zaman veriyosun.
Fakat bu arkadaşın benim üzerime yaptıgı (sürekli bana imaları ve görsellerimi kullanması) konusunda sessiz kalman inan kırdı beni.

Ben en azından özgün bişeyler kattığımı düşünüyorum foruma azda olsa.

Herkese iyi akşamlar, iyi forumlar.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Sende biraz beyin olsa bunu müşterilere benim dedirtmediğimi anlarsın zaten. Benim öyle bir egom da yok en iyisi benim diye bir cümlemde yok. Yaptıgım işlerden oluşan algı bu yönde.
Senin ise günlerdir çekememezliğin başka bir seviyeye geldi. Kardeşim sende yapabilirsin bak gerçekten ben yaptıklarıma hiç bir zaman imkansız demedim dünyada tekim de demedim. Ürünü yaptım alan razı ve memnunsa benim için olay bitmiştir.
Böyle haraketler yaparak benden bişey almıyorsun, bana daha çok şey katıyorsun, mesele bu kadar ufak bişeyden videoda da izlediğin gibi oyunculara keyif verebilecek bir ortam sunmuşum herkesten farklı ve ilk olarak.
Artık kendi işlerine yönelmeni tavsiye ediyorum, çünkü sen burda konu paylaştıkca insanlar yine bana geliyor ne güzel işler yapmışsın diye.

Bence artık yaşının kalıbının gerektirdiği haraketleri yapman senin faydana olacaktır.

Spare foruma az cok katkı yaptıgıma inanıyorum eyvallah sende karşılığını her zaman veriyosun.
Fakat bu arkadaşın benim üzerime yaptıgı (sürekli bana imaları ve görsellerimi kullanması) konusunda sessiz kalman inan kırdı beni.

+1
Seni şahsi tanımam ama gördüğüm kadarıyla şu piyasada bir elin parmaklarını geçmeyecek düzgün ve profesyonel kişiler mevcut, o kişilerden biride sensin benim gözümde.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

Yapılan imaların cezasız kalmayacağını 2 gündür bir çok konu altında yazdık. Onun sonucunda bugün cezalandırıldı.

Senin olan bir şeyi bir şekilde başkaları tarafından kullanabilir hale getirip paylaşması, benim seninle olan dostluğumdan dolayı bu arkadaşın konusunu kaldırmamı gerektirmez. Zira burası bir paylaşım forumu, oyuncuya yönelik yada private server kurucularına yönelik paylaşımları kendi kişisel çıkarım, meselelerim için engellemem / engelleyemem. Biz bu forumu bir çok konuda fark yaratıp, en ulaşılabilir şekilde hizmet vermek amacıyla kurup senin gibi dostlarında desteğiyle bugünlere kadar getirdik. A 'dan Z 'ye bir çok kişinin bunda emeği / hakkı var.
Bu arkadaş ilk konusunu açtığında sataşmamıştı ama hatırlıyorum konusuna epey saldırı olmuştu, sadece sen değil bir çok kişi bunu yapmıştı.

Sessiz kalmam, onu savunduğum yada bir taraf olduğum anlamına kesinlikle gelemez. Ben tüm yönetim ekibine de her zaman söylediğim gibi son çare olarak ban uygulamasına başvuruyorum. Bunun örneklerini daha önce de yaşadık. elanor'u kayırıyor gibi bir algı oluşmaması adına bunu yazıyorum... Burası birilerinin kayırıldığı bir yer değil, kurallar tüm yönetim üyelerininde uymakta zorunlu olduğu kurallar. İhlal varsa cezada var. Bununda bir örneğini daha evvel tanıtım konusuna logomuzu eklemeden, kendi konusunu açan bir yöneticinin yetkisinin alınmasıyla yaşanmıştı.

İçinde bulunduğumuz sektörde, sen benden daha iyi bilirsin ki her şey tamamen bizim tarafımızdan yapılmış değil. Dosyaları zaten söylemiyorum bile. O yüzden bana ait ibaresi bana göre bu piyasa da çok saçma bir cümle. Örnek verelim, MaxiGuard global chat link ekledi. Bunu filterine ilk ekleyen F8'di, f8 çıkıp diyebilir mi bu bana ait? Diyemez. Bazıları senin gibi kendi fikirleriyle, emekleriyle bir proje geliştiriyor. Bazıları da bu projeleri ç(alıp) paylaşıyor. Bunun önüne geçmek mümkün mü? Değil. Burada olmasa başka bir yerde bunu yapacaklar.

Forumda dünde söylediğim gibi bundan sonra yapılan, sataşma, kışkırtma, tahrik edici hareketlerde bulunma gibi tüm eylemler taraflar kim olursa olsun caydırıcı cezalar ile sonuçlanacak.

Ayrıca keşke bunu yazmadan evvel şuralara bir baksaydın; Duyuru - Banlanan Üyeler!

Şu cümlenin de beni kırdığından emin olabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.