vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

100 Cap SATILIK | Demans Online Database 100 Cap | LMS | Survival | Madness |

vsro
Katılım
20 Nis 2019
Mesajlar
79
Alınan Beğeni
97
Puanları
18
Yaş
27
Konum
İstanbul


Server 1500+ Oyuncuya Oynatmış Kale Savaşından Sonra Player Azalmasından Kapanmıştır.

Database + Askar Tools + Askar Event vb Programlar Ücretsiz Kurulup Teslim Edilir.

Database Ücreti İçin Lütfen PM (Özel Mesaj) Atınız.
+1
100%
+2
70%
+3
50%
+4
20%
+5
10%
+6
6%
+7
5%
+8
3%
+9
2%
+10
1%

Demans Online joba dayalıdır. NPC itemlerinin hemen hemen hepsi gold istemektedir. Aynı zamanda jobda rakiplerinizi kestiğinizde honor point kazanabilirsiniz.


Special Kervan saatlerini sakın kaçırmayın ! Günde 3 sefer aktif olacak special kervanlardan yüksek miktarda kar elde edersiniz


Demans Online sun itemlerde sizden farklı farklı coin İSTEMEZ ! Sunlar sadece drop olarak düşer

1 Karaktere günde ortalama 1-2 adet SUN Drop düşmektedir.

90+ Tüm moblarda sun drop mevcuttur. Ekstra slotlarda rahatça drop kasabilirsiniz.

Unutmayın ki Alchemy Rate ve Stone Rate sizleri biraz yoracak !

Unique spawn süreleri (40-60) dakika arası ayarlanmıştır. STR uniqueler orjinal unique gibi random orjinal spawn noktalarında çıkar.

NPC`de bulunan bazı itemler sizlerden (Unique Point) isteyecektir. Örnk : Premium / GDF / Job Suit / Reset Scroll / New Pet2


Samarkand bölgesi kopyalanmış ve sadece job suit ile giriş yapılabilir hale getirilmiştir. 22:00`da 4 adet job unique 4 kapıda spawn olur. Bu bölgeye Jangan All Teleport ile ulaşabilirsiniz.Yeni job skiller ile karakterinize belli seviyede yeni yetenekler kazandırabilirsiniz. Skiller Heuksal Pacheon Bicheon sınıflarının en altında yer alır.

Toplamda her builde 4 adet yeni skill eklenmiştir. Bunlar max 5 level olmaktadır.

Bu skilleri açmanın yolu (Job Skill) scroll kullanmaktır. Job Skilleri sıra ile açılacaktır. 1-Lv up scroll kullandınız bunun üzerine 5 level scroll kullanamazsınız. 1 2 3 4 5 olarak sıra ile scrollar açılmalıdır.Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır. Toplam 10 dakika sürer.
Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "Survival" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir. Kayıtlar tamamlanır ve Survival arena bölgesine otomatik çekilirsiniz.
Kesilecek karakter başı (+3) Honor Point alınır. Etkinlik bitiş sonrası en çok Honor Point kazanan ilk 3 kişi notice ile belirtilir ve ödülleri çantalarına gönderilir.Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır
Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "LMS" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir. Kayıtlar tamamlanır ve LMS arena bölgesine otomatik çekilirsiniz.
Arenada herkes PK olarak yer alır ve en son hayatta kalan notice ile belirtilip ödülü teslim edilir.


Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "Madness" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir. Kayıtlar tamamlanır ve Madness arena bölgesine otomatik çekilirsiniz.
Bu sistemde hem pvp yaparken kazanacaksınız hem de unique keserek kazanacaksınız. Amaç saati geldiğinde içeri girerek ( Madness ) adlı unique’yi kesmek ve Unique ölene kadar en fazla kill’i almak.
Event günde 2 defa olur. Odada otomatik cape takılır. Unique’den değerli eşyalar düşer.
İçeride yapacağınız PVP`den honor point kasabilirsiniz.Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır
Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "3MOBS" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir. Kayıtlar tamamlanır ve 3MOBS arena bölgesine otomatik çekilirsiniz.
Arena ufaktır ve içeride 3 adet mob bulunur bunlar karakterlere tek atmaktadır. En son hayatta kalan oyuncu notice ile belirtilip ödülü teslim edilir.

Oyun İçi Görseller 
Son düzenleme:
Üst Alt