Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sbot Controller ?

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Selamlar,ben uzun süredir bir pvp serverde ptlerim var hepsi sbot v1,0,38 crack olanı kullanıyorum 4 pt carım var,bazen elektirik kesintisi servere güncelleme gibi birçok nedenden dolayı pc yi kapamak zorunda kaldığımda tek tek botları açmak zor oluyor.Çalışan Sbot AC controller gibi bir yazılım varmı Botların kısa yollarını eklediğimizde tek startta hepsini başlatsın yeterli bana Birçok yerde araştırdım ama Tek aktif ve çözüm üreten burayı gördüğüm için gelmek istedim.Saygılar.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
error soft denediniz mi?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Özel mesaj gönderildi. :)

Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Sistemin kapanıp açıldığında kullanabileceğin .bat veya .vbs scripti yazabilirsin, uygulamaları açar ama start vermez, işinize yararsa
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Sistemin kapanıp açıldığında kullanabileceğin .bat veya .vbs scripti yazabilirsin, uygulamaları açar ama start vermez, işinize yararsa

Bana zaten sistemi açtığımda tüm botları açsın yeter.VB içinmi bu kodlar Bilmiyorum ben c# yazılım işlerini maselef :/

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Bana zaten sistemi açtığımda tüm botları açsın yeter.VB içinmi bu kodlar Bilmiyorum ben c# yazılım işlerini maselef :/
Not defteri açın .bat için verilen kodun içindeki dosya yolunu kendinize göre ayarlayın, sonra not defterini kaydetmeden evvel sol üstten farklı kaydet diyerek autosbot.bat olarak kaydedin yeterli.

Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Bende c# yazlımı bilmiyorum, yine de .vbs yi öneririm.
2 aşamada anlatıcam, 1. aşama sbotları toplu çalıştırması için oluşturacağın .vbs 2. aşama bu .vbs'nin sistem açılışında çalışması için olacak;
1. Aşama
metin belgesi aç içine şunu yaz;
Kod:
"C:\Users\KURT\Desktop\sbot\sbot.exe" kısmını sbot'un dosya konumuna göre ayarla, sırasıyla ekle
farklı kaydet> örnek.vbs
image.png

2. Aşama
Run (Çalıştır):
shell:startup dedikten sonra başlangıç klasörüne yönlendirir oraya oluşturduğun örnek.vbs'nin kısayolunu at.
image.png

image.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,098
Ödül Puanları
113

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.