Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
serverda db filan kurdum svfiles ve portlarda sıkıntı yaşamaktayim ayarlayabilecek biri var mıdır?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bizim için her üye, bir aile üyesi. Patron değiliz, kimseden üstün değiliz. Bu yüzden her şeyden önce her şeye karşı biraz anlayış ancak her insan gibi zaman zaman bizlerinde gergin anları olabiliyor, bu anlara denk gelebiliyor bazı durumlar.

Bilhassa yönetim ekibindeki kişiler her durumda yıkıcı değil, çözücü olması gerekli.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,403
Ödül Puanları
113
Bizim için her üye, bir aile üyesi. Patron değiliz, kimseden üstün değiliz. Bu yüzden her şeyden önce her şeye karşı biraz anlayış ancak her insan gibi zaman zaman bizlerinde gergin anları olabiliyor, bu anlara denk gelebiliyor bazı durumlar.

Bilhassa yönetim ekibindeki kişiler her durumda yıkıcı değil, çözücü olması gerekli.
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca son zamanlarda açılan konular hayli sapıttı. Chat kanalı gibi 1 cümle ile konu açılıp ne bir hata ne bir görsel ekleniliyor. Bunları geçtim sorunlar doğru düzgün belirtilmiyor, konu takibi yapılmıyor. Şuan varolan yardım konularına ne cevap vereceğimi bilemiyorum hepsi armut piş ağzıma düş gibi bekliyor.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.