Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Server kurulumu

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3
Merhablar.

İlk defa sro serveri kuracağım yani kurmak istiyorum.

Yeni tip files istiyorum yani sağlam diyelim. Böyle yeni dress lerin bulunduğu veya bu dresler sonradan ekleniyosa o şekildede olur.

Biri yardımcı olursa çok sevinirim detaylıca

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Forumda bulunan clean db ile başlamanı öneririm.. 8-10 tane bug mevcut düzeltilemez şeyler değil.
Başkasının yaptığı db'de bi sürü sorun olabiliyor. İlk başladığımda bunu tecrübe ederek öğrendim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3
Forumda bulunan clean db ile başlamanı öneririm.. 8-10 tane bug mevcut düzeltilemez şeyler değil.
Başkasının yaptığı db'de bi sürü sorun olabiliyor. İlk başladığımda bunu tecrübe ederek öğrendim.
nasıl kurucam dediğim gibi hiçbilgim yok bi yardımcı olabilirmisiniz bana. gerek burdan gerek dc vesaire

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
nasıl kurucam dediğim gibi hiçbilgim yok bi yardımcı olabilirmisiniz bana. gerek burdan gerek dc vesaire
10 gündür bi nefes alayım diye bütün çalışmalarımı duraklatım. Edit işine fazla zaman ayırdım ve sıkıldım. Şu durumda yardımcı olamam ama kurulum için forumumuzda videolar rehberler mevcut.

Oyla 0

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhablar.

İlk defa sro serveri kuracağım yani kurmak istiyorum.

Yeni tip files istiyorum yani sağlam diyelim. Böyle yeni dress lerin bulunduğu veya bu dresler sonradan ekleniyosa o şekildede olur.

Biri yardımcı olursa çok sevinirim detaylıca
Özelden Ulaşırsan Yardımcı Olarabilirim.

Oyla 0

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Hocam ben burdan sw kurdum fakat mob spawn da sorun var query felanda denedim sayı artıyor ama moblar öldükten sonra spawn olmuyor bana bi yardımcı olur musun
Eger ki mob sayisi 50002 den fazlaysa mob kesseniz bile mobun spawn olmamasi cok normal cunku daha fazla kaldiramiyor sistem.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.