Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server kurulumunda hata olabilir mi ?

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Kolay gelsin arkadaşlar. Agentservernoxtrap açılmadığı için daha doğrusu açılıp anında kayboluyor bu yüzden normal Agentserver ile oyunu açıyorum ama oyunda her 5 ile 7 dakika arasında dc yiyoruz. Nedeni ne olabilir ? Dikkatimi çeken Agent server'daki ünlem işaretleri bunlar sorun olduğunu mu gösteriyor? hata-1.png Teşekkürler şimdiden.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
anında kayboluyor ise muhtemelen kaybolan agenti DEP eklememişsinizdir ve o yüzden direk kapanıyordur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Server kurulumu yaptıktan sonra düzgün bir şekilde ekledim hepsini. Şimdi Agentservernoxtrapı ve Agentserverı kaldırıp tekrar ekledim. Agent server ekli değilken aynı Noxtrap gibi hemen kapanıyor açılmadan , bunu ekleyince açılıyor fakat noxtrapı ekleyince yine açılmıyor hemen kapanıyor.

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
ip adreslerini ve portlarını kontrol etmen gerekiyor o zaman

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
kardeşim bunun çözümü vsro files dosyalarından kaynaklı bende bir hafta uğraşmıştım ip ve diğer şeylerle alakası yok

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
kardeşim bunun çözümü vsro files dosyalarından kaynaklı bende bir hafta uğraşmıştım ip ve diğer şeylerle alakası yok
daha önce sorunlu olarak files kurmadım. karşılaştıgım hataların benzerine göre yorum yaptım. ip ayarlamadıgında aniden kapanır global managerde kapandıgına dair bilgi verir yada DEP ile bunu hallediyordum..

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
daha önce sorunlu olarak files kurmadım. karşılaştıgım hataların benzerine göre yorum yaptım. ip ayarlamadıgında aniden kapanır global managerde kapandıgına dair bilgi verir yada DEP ile bunu hallediyordum..

sorun yok ustad ikisinide denesin baştacısın 👍😁

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
DEP ile ilgili değil sanırım onu denedim . Diğerleri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi değilim.
Teşekkürler ilginiz için belki net bir çözüm sunabilir başka karşılaşan var ise.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.