Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server kurulumunda hata olabilir mi ?

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Kolay gelsin arkadaşlar. Agentservernoxtrap açılmadığı için daha doğrusu açılıp anında kayboluyor bu yüzden normal Agentserver ile oyunu açıyorum ama oyunda her 5 ile 7 dakika arasında dc yiyoruz. Nedeni ne olabilir ? Dikkatimi çeken Agent server'daki ünlem işaretleri bunlar sorun olduğunu mu gösteriyor? hata-1.png Teşekkürler şimdiden.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
Sorun çözüldü mü? Çözülmediyse, agentinize kendi server ip adresinizi patchleyerek deneyebilir misiniz? Kullandığınız agent daha evvelden patchlenmiş olabilir mi?

Oyla 0
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Sorun çözüldü mü? Çözülmediyse, agentinize kendi server ip adresinizi patchleyerek deneyebilir misiniz? Kullandığınız agent daha evvelden patchlenmiş olabilir mi?
şuan kendisine farklı bir agent yolladım deniyor çözüldüğünde çözümünü ve nasıl çözüldüğünü yazmasını rica ettim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Frenory nickli arkadaş sağolsun bana başka bir Agentserver dosyası gönderdi onu Vsro files de bulunan AgentServer ile değiştirdim yaklaşık 15 dakikadır oyundayım ve atmadı çeşitli denemeler yapıyorum acaba oyun içerisinde yapılan bir işlem sorun oluyor mu diye beklemedeyim. Ayrıca bildirim yapıcam birazdan. Teşekkürler ilginize.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Evet %99 ihtimalle sorunumuz çözüldü. Yaklaşık yarım saat oldu henüz bir oyundan atma sorunu yaşamadım. Normalde oyuna ben veya bir başkası GM char da farketmiyordu, oyun içerisinde maksimum 7 dakika kalıp disconnet sorunu yaşıyorduk. Yardım konusunu açarken paylaştığım görseldeki Agentserver ile Gameserver ikonları üzerinde ÜNLEM işareti var, fark etmiş olmalısınız. Frenory nickli arkadaş bana ayrı bir Agentserver dosyası gönderdi bunu Vsrofiles içerisinde bulunan Agentserver ile değiştirdim ve yeniden başlattım. Buradaki Gameserver üzerindeki ünlem işareti yok oldu ve oyuna girdim artık atma sorunu yaşamıyorum. En azından yarım saat oldu :) Yardımları için Frenory arkadaşa tekrar teşekkürler. İlgilendiğiniz için ayrıca herkese teşekkür ediyorum umarım diğer sorun yaşayan arkadaşlarımız faydalanır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.