Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü ServerFiles Port Sorunu Yaşıyorum GS Açılmıyor

adm044

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Gameserver Ne yaptıysam Açılmadı ama Sorunun Port Ayarlarından kaynaklandıgını düşünüyorum Yardımcı olabilecek biri var mı acaba Team Verebilirim

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Gameserver Ne yaptıysam Açılmadı ama Sorunun Port Ayarlarından kaynaklandıgını düşünüyorum Yardımcı olabilecek biri var mı acaba Team Verebilirim
Game serverin açılmamasının port ayarıyla alakası olamaz.Server Files içerisine data atmamaışsındır veya game servere kendi ip adresini yazman gerekiyor ve game serveri depe ekledikten sonra açılmazsa eğer hata veriyorsa hatanın resmini buraya at.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Arkadaşlar lafı cımbızla almayalım ağzınızdan lütfen ya. :rolleyes:

Gameserverda hata var mı? Açılmıyorsa çalışmayı mı durduruyor? Detay verin ona göre yardımcı olalım. :)

Oyla 0

adm044

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Hiç açılmıyor swfilese data sorunsuz atıldı
Dep ayarlandı patch de attım ama mutlaka bir eksiğim var fakat acemi olduğum için geri dönüp nereye bakacağımı da bilmiyorum

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Hiç açılmıyor swfilese data sorunsuz atıldı
Dep ayarlandı patch de attım ama mutlaka bir eksiğim var fakat acemi olduğum için geri dönüp nereye bakacağımı da bilmiyorum
Diğer modüller sorunsuz çalışıyor mu ?

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Portlarla bir ilgisi yok data filesta yoksa kapanır Ip patchlemediyseniz yine kapanır. Dbde hata yaptıysanız yine kapanır başka türlü kapanmaz dep zaten hiç söylemiyorum dep'i kapatılmasını öneriyorum eklemek zaman kaybı

Oyla 0

adm044

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Bişeyler yapmaya çalışırken diğer modüller de gitti machina Manager dışında hepsi gitti
Start all modüle dedikten sonra download ve gateway kırmızı not aktive kalıyor gs ye S/H basınca sadece machine Manager aktif kalıyor attıkça modüller açılırken
It has been failed To request certification hatası veriyor her biri için

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Bişeyler yapmaya çalışırken diğer modüller de gitti machina Manager dışında hepsi gitti
Start all modüle dedikten sonra download ve gateway kırmızı not aktive kalıyor gs ye S/H basınca sadece machine Manager aktif kalıyor attıkça modüller açılırken
It has been failed To request certification hatası veriyor her biri için
Sen kurulumunu baştan temiz bir şekilde yap.

Oyla 0

adm044

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Önereceğiniz kurulum videosu varmı acaba purepower de her seferinde eksiklik yaşıyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.