Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Serverinize Yeni Devil Görünümü Ekleyin

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
2 hafta önce sorunsuz kurdum şuan kuramadım nedense sinir oldum bıraktım yapacağınız işlemler basit örnek bir charactervisualchange.txt bırakıyorum ordan kendinizdekileri değiştiriniz sakın kopyala yapıştır kullanmayınız
Değiştireceğiniz yani bu alttaki koddan alıp sizdekine ekleyeceksiniz renkli işaretlediğim yerler sizde farklı olabilir burdakini yazacaksınız.

Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 1900
Allah iyiliğini versin 2 gündür uğraşıyorum ya diyorum male olduğu halde nasıl female olmaz. Hiç dosyaların eksik olabileceği aklıma gelmedi :) Sadece male kısımlar paylaşılmış female kısımlar yoktu geç de olsa farkettim sonunda :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,072
Ödül Puanları
113
Allah iyiliğini versin 2 gündür uğraşıyorum ya diyorum male olduğu halde nasıl female olmaz. Hiç dosyaların eksik olabileceği aklıma gelmedi :) Sadece male kısımlar paylaşılmış female kısımlar yoktu geç de olsa farkettim sonunda :D
:D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.