Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Shard Gameserver açılmıyor

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Merhaba Server a @DragonSlayer'ın paylaştığı 13 adet fellow peti ekledim her şeyi dediği gibi yaptım ama gameserver ve shard açılmıyor dump dosyası da oluşturmuyor sorunu çözemedim petlerin ıdlerini kontrol ettim bir sorun göremedim

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
hangi database kullanıyorsunuz clean mi yoksa editli db üzerine eklemiştiniz

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Merhaba Server a @DragonSlayer'ın paylaştığı 13 adet fellow peti ekledim her şeyi dediği gibi yaptım ama gameserver ve shard açılmıyor dump dosyası da oluşturmuyor sorunu çözemedim petlerin ıdlerini kontrol ettim bir sorun göremedim
Overlap hatası var ise gsde yada çakışmalar açılmaması normal bir durum ve dump kapalı ise fileste dump oluşturmaz

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Overlap hatası var ise gsde yada çakışmalar açılmaması normal bir durum ve dump kapalı ise fileste dump oluşturmaz
Şimdi başka bir files üzerine kurdum tekrar açtığımda gameserver da 1 tane dump dosyası verdi ama anlamayamadım nerde hata var bakma şansın varmı

Oyla 0
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Şimdi başka bir files üzerine kurdum tekrar açtığımda gameserver da 1 tane dump dosyası verdi ama anlamayamadım nerde hata var bakma şansın varmı
Bildiğim kadarıyla gameserver dumpları okunmuyor. Eklediklerini kaldır oyun açılıyor mu bir bak önce açılıyorsa yaptıklarında hata olduğu netleşir. 13 adetini birden değil 2-2-2-2 şeklinde ekleyerek gidersen hangisinde oyunun takıldığını daha rahat anlarsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Sorun çözülmüştür Refobjcommon daki linklerden 1 tanesi refobjchardaki ile eşleşmiyordu sorun ondan kaynaklıymış

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.