Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Shard ve Game acılırken hata

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar merhaba oyuna Title Ekledim ve oyunu resetlediğimde bu şekilde bir hata ile karşılastım mercany olarak oyunda geçiyor ıdlerınıde kapatmadım denedım gene aynı hata verıyor varmı karşılasan yada çözümünü bilen

Ekran Alıntısı.PNG

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
eklerken kayma çakısma felan olmuş sanırım cos guild hata alıyorsun

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
eklerken kayma çakısma felan olmuş sanırım cos guild hata alıyorsun
1gün önce eklemiştim sorunsuz açilmiştı ama txt lerde npc programindan kalma 1.item.yüzunden açilmiyormuş ben bunu tabi daha sonra farketmiştim ama onu farkedene kadar eski yedeği yüklemiştim ayni dosyaları yükledim ama busefer hata verdi anlamadm

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
bro refobjecommondan resimdeki cos_ch_soldier_80 arat service kapat dene belkide guardında bişi ters yapmışsındır gs hata verir

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Önce işlemi geri al ondan sonra exeleri çalıştır bakalım hata titledemi yoksa o koddamı ona bak titleyi işlemini geri aldığın halde hata devam ediyorsa o ID nin servicesini @Mico nun dediği gibi kapat.

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
bro refobjecommondan resimdeki cos_ch_soldier_80 arat service kapat dene belkide guardında bişi ters yapmışsındır gs hata verir
Önce işlemi geri al ondan sonra exeleri çalıştır bakalım hata titledemi yoksa o koddamı ona bak titleyi işlemini geri aldığın halde hata devam ediyorsa o ID nin servicesini @Mico nun dediği gibi kapat.
eski yedeği ekleyip açtım açıldı oyun ondan önce dediği gibi serviceyi 0 Yapıp denedim gene aynı hatayı verdi şimdi tekrardan dennicek ilk yuklemede 162 title eklemıiştim 10 adet olarka bi ekleyip denicecm

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Genel olarak paylaşılan bazı kodlarda çok absürt hatalara game server izin verebiliyor title ekliyorsun mesela size cos_ch_soldier_80 hatası vermiş.
Farklı bir şey ekliyorsun absürt bir şekilde teleport hatası veriyor yani kısacası alakasız tepkimeler veriyor gs.
Titleyi oyunda çalışan bir scroll üzerinden kopyalarak ışınlanma hızını 50 yapın deneyin yada canlı scroll olarak eklemeyi deneyin.
Belkide sorun Scroll'dan kaynaklı bir problemdir.

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Genel olarak paylaşılan bazı kodlarda çok absürt hatalara game server izin verebiliyor title ekliyorsun mesela size cos_ch_soldier_80 hatası vermiş.
Farklı bir şey ekliyorsun absürt bir şekilde teleport hatası veriyor yani kısacası alakasız tepkimeler veriyor gs.
Titleyi oyunda çalışan bir scroll üzerinden kopyalarak ışınlanma hızını 50 yapın deneyin yada canlı scroll olarak eklemeyi deneyin.
dbnin yedeğini ekledim çok fazla var die 10.adet ekledim şuan calışıyor ama melesa konsolu indirince isimleri yazmıyor şuan ona bakıyorum belkide çok fazla olduğundan düzenlemede hata yapmışımdır die düşünüyorum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

10.adette sorun yok hepsi calişiyor isimleridr geldi yarın musait olduğumda hepsini toplu eklicem bakalm calişcakmı ona göre yarn konuyu güncelleyeceĝim

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
aynı durumu yaşadım game servere restart veya pc yeniden başlattığında hatayı sonradan veriyor

dbnin yedeğini ekledim çok fazla var die 10.adet ekledim şuan calışıyor ama melesa konsolu indirince isimleri yazmıyor şuan ona bakıyorum belkide çok fazla olduğundan düzenlemede hata yapmışımdır die düşünüyorum

10.adette sorun yok hepsi calişiyor isimleridr geldi yarın musait olduğumda hepsini toplu eklicem bakalm calişcakmı ona göre yarn konuyu güncelleyeceĝim
yardımcı olabilirim dcden veya anydesk canl açarsan

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28

Konsolda veya titlenin üstüne geldiğin de bir şey yazmıyorsa textdataobject kaynaklı 8 TAB boşluk olması lazım titleyi kullandığın da görünmüyor ise o da textuisystem kaynaklı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.