Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Shard ve Game acılırken hata

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar merhaba oyuna Title Ekledim ve oyunu resetlediğimde bu şekilde bir hata ile karşılastım mercany olarak oyunda geçiyor ıdlerınıde kapatmadım denedım gene aynı hata verıyor varmı karşılasan yada çözümünü bilen

Ekran Alıntısı.PNG

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Konsolda veya titlenin üstüne geldiğin de bir şey yazmıyorsa textdataobject kaynaklı 8 TAB boşluk olması lazım titleyi kullandığın da görünmüyor ise o da textuisystem kaynaklı.
Onu hallettim birne hwan yazmişim birine title yazmisim onu düzelttim şuan sorun yok ama topli eklicem onun sonucunda ne olur bakicam
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

aynı durumu yaşadım game servere restart veya pc yeniden başlattığında hatayı sonradan veriyor

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

yardımcı olabilirim dcden veya anydesk canl açarsan
Ben kapattim açtm şuanlık sorun yok ama 10.adet ekledm yarn kalanları eklicem bakicam düzelip düzelmediğine

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Sorununuz çözüldümü 🙄
sorun çözüldü eklediğim itemlerde ıd cakışması olduğundan dolayı yapıyormuş aslında suanlık 10 adet ekledım ama gerisini daha ekleyemedim işlerim yoğunlaştı konuyu hepsini ekleyip çözüldüye taşıcaktım ama heralde 1.hafta daha bakamıcam :D ondan çözüldüye taşıyorum

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,502
Ödül Puanları
113
sorun çözüldü eklediğim itemlerde ıd cakışması olduğundan dolayı yapıyormuş aslında suanlık 10 adet ekledım ama gerisini daha ekleyemedim işlerim yoğunlaştı konuyu hepsini ekleyip çözüldüye taşıcaktım ama heralde 1.hafta daha bakamıcam :D ondan çözüldüye taşıyorum
ben demiştim sana kardo çakışma var diye :sneaky:

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
ben demiştim sana kardo çakışma var diye :sneaky:
aslında tek tek kontrol ettım ama demekki arada kaçmış 1 tane 160 tane rütbe ekliyodum :) 1.2yılda ara vermıiştim simdi işler durgun die yapıyım dedım illaki unutulanlar oluyo alişcaz inş tekrardan :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.