Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü silahları otomatik upgrade

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Sakin olun reisler yardımcı olabilirseniz sevinirim ama kavga çıkmasın nolur

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
Hem nasil yaparsin çözüm yolunu paylaşta bizde öğrenelm ben bilmiyorum ne yalan söylim
o zaman bilmediğin şey hakkında yorum yapıpta insanları yanlış yönlendirme bilmiyorsan susman gerekli.
Susman, yanlış fikrinden iyidir.

Bunu anlık güncellemen için client ve gs editlenmesi gerekli. Anlık güncellemeler bu şekilde yapılır. Nasıl ki + basınca parlamalar değişiyor, aynı şekilde değişebilir.
Glow ve switcher silah değişimini gerektirir, bu da farklı id ve item'e denk gelir.
Mevzu uzar gider.
Teleport ile yapman için upgrade sistemini örnek alıp +13 olan item için bir scroll hazırlarsın, scroll kullanınca switcher sistemi gibi değişim gösterir.
Değişen silahta da glow olursa istediğin şekilde kullanabilirsin.

Afilli cafilli iş.

Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Evet hocam bende şey düşündüm direk switcher hazırlasam glowu farklı olan +13 bastığında otomatik çara ödül olarak gidebilir mi falan tarzı ama yinede otomatik olarak artı basınca yapabilsem çok daha iyi olur

F

forsa04

o zaman bilmediğin şey hakkında yorum yapıpta insanları yanlış yönlendirme bilmiyorsan susman gerekli.

Bunu anlık güncellemen için client ve gs editlenmesi gerekli. Anlık güncellemeler bu şekilde yapılır. Nasıl ki + basınca parlamalar değişiyor, aynı şekilde değişebilir.
Glow ve switcher silah değişimini gerektirir, bu da farklı id ve item'e denk gelir.
Mevzu uzar gider.
Teleport ile yapman için upgrade sistemini örnek alıp +13 olan item için bir scroll hazırlarsın, scroll kullanınca switcher sistemi gibi değişim gösterir.

Afilli cafilli iş.
Saçma bir sistem olduğunun bende farkındayım ama procodur ilede yapılabileceğini söyledim

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28

Mevzu uzar gider.

Afilli cafilli iş.
Şöyle birşey olabilir mi hocam itemtypenumbet.txt den 13 e glow atasak itemrare.txt itemoption.txt ve itemoptionefp.txt den o + ta glow ayarlanması ihtimali var mı ?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
Saçma bir sistem olduğunun bende farkındayım ama procodur ilede yapılabileceğini söyledim
YAV YAPILAMAZ DİYORUM HALEN DAHA YAPILABİLECEĞİNİ SÖYLEDİM DİYORSUN. YAP, PROSEDÜRÜ PAYLAŞ, ARKADAŞA DA YARDIMCI OL.

Şöyle birşey olabilir mi hocam itemtypenumbet.txt den 13 e glow atasak itemrare.txt itemoption.txt ve itemoptionefp.txt den o + ta glow ayarlanması ihtimali var mı ?
Zaten glow görüntülerini .txt üzerinden gösteriyor sana. Yani .efp olarak sana bunu sunuyor.

@quantizz 'in dediği yönteme bakabilirsin ama bunu item +12 iken göstermeyip, +13 olduğunda nasıl gösterebilirsin anlık olarak gram fikrim yok.
Tek yol, upgrade sistemi üzerinden giderecek scroll ile yaptırmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.