Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Silk Scroll SORUNU

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba arkadaşlar database'me silk scroll ekledim herşeyi sorunsuz bir şekilde yaptım fakat oyun consolu ve karakterın çantasında silkin ismi yazmıyor.
F10'a eklediğim şekildede No item şeklinde görünüyor ama çantada görünüyor icon f10da görünmüyor

OYUN CONSOLUNDA BU ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR
AO0VMv.png

Textdata_object'dede bu şekilde görünüyor
004X6Z.png

Soruna yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

TEXTDATA_OBJECT DOSYASI EKLENMİŞTİR.

>

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 614

textdata_object dosyasını dosya ekle kısmından eklersen daha hızlı çözüm alırsın.

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Konuya ekledim textdata_object dosyasını 1 gündür uğraşıyorum tık yok sadece 500 silk consolda ve çantada bu şekilde görünüyor.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

Konuya ekledim textdata_object dosyasını 1 gündür uğraşıyorum tık yok sadece 500 silk consolda ve çantada bu şekilde görünüyor.
dbdeki SN_ ile başlalan bilgiler doğrumu eğer yanlışsa yine görmez refobjcommon girdileriyle kontrol edermisin karşılaştırıp ?

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Sorun çözülmüştür, Silk Scrolları kaldırıp tekrardan eklediğimde düzenli şekilde çalışıyor teşekkür ederim yardımcı olan kişilere :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.