Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Silkroad 125 Skills

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Malum bu skilleri düzgün eksiksiz paylaşan yok. Varsa bile linkleri kırık. Elinde olan var upload edebilirmi ?
Örnek video

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar bu skillerin bazılarını ekledim fakat videodaki gibi vurmuyor onu nereden ayarlayabilirim ?

Skill effect de wizard diye arat orda skillerin ismi yazar uzantıları .efp dir. Oradaki yazıları değiştir var olan bir effect dosyasından bir de particles de ekli olsun hangi skill ise

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Data.pk2 ile alakalı sanırım ben öyle düşünüyorum

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
vsro tabanlı databaselerde edit yapmadan önce isro datapk2,mapPk2, ve particlesPk2 kullanmanızı tavsiye ederim bu ve bunun gibi sorunlarla karşılaşmış olmazsınız, aynı zamanda bir çok kullanıcı skillefect vb dosyaları doğru ekliyebilmekte zorluk çekiyor, orjinal sürümlerden veri çekerken işlerimizi kolaylaştırmak adına İsronun Media karşılıklarını emek vererek derleyen Senua nın paylaşmış olduğu konuya bakabiirsin.
VSRO | TextData Archive

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Şimdi benim burada yapmak istediğim effeck değil. Mesela char burada değişik şekillere girip vuruyor ama benim yaptığım skillerde düz bir şekilde orjinal vsro skillerine göre vuruyor. Videodaki çıkar kırmızı effeck benim eklediğim effeck ile aynı

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
Particles'e göre o skille efectlenmiş efpleri verdiğin zaman karakter o skill', atarken dönerek vuracak şimdi o şekilde vurabilmek için şunları indirip bi import et bakalım hep beraber seyredelim. ;)

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Particles'e göre o skille efectlenmiş efpleri verdiğin zaman karakter o skill', atarken dönerek vuracak şimdi o şekilde vurabilmek için şunları indirip bi import et bakalım hep beraber seyredelim. ;)
Client kapanıyor bu skilleffecke ekleyince

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Valla ekledim bir yerlere ama tw versem bakarmısın müsaitsen

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.