Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
legacy
rebels reklam

vSRO Paylaşım Silkroad Beta Map for Vsro

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,215
Ödül Puanları
113

sureyya064

Premium
.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
18
Merhaba arkadaşlar bugün size piyasada bulunmayan kimsenin üzerinde çalışıp uğraşmadığı kullanılabilir hale getirilmiş Silkroad ın beta mapını paylaşıyorum. Üzerinde çalıştım güzel birşey açığa çıktı 70 cap old projesi olanlar için bulunmaz bir hint kumaşıdır. Tamamiyle bana aittir, başka forumlarda kopyala yapıştır şeklinde paylaşılmasını uygun görmüyorum ve o kişileri kınıyorum, emeğe saygı biraz :) İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

EDLrlY.png

İNDİRME LİNKLERİ :
(logoya tıkla)
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

VirusTotal

Credits = @takiru
Eski konu linkler kırılmış ve upload eden şahıs siteye girmediği için yeniden konu açılıp upload edilmiştir
Teşekkürler

zedstorm

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hello friends, today I am sharing with you the beta map of Silkroad, which has been made available on the market and no one has worked on it . I worked on it and something beautiful came out. It is a rare Indian fabric for those who have a 70 cap old project. It belongs entirely to me, I do not find it appropriate to share it in other forums as a copy and paste and I condemn those people. Respect the effort. I hope you enjoy it. :)

EDLrlY.png

DOWNLOAD LINKS:
(click logo)
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

VirusTotal

Credits = @takiru
The old topic links were broken and the person who uploaded it did not enter the site, so a new topic was opened and uploaded.
ty you

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Xin chào các bạn, hôm nay tôi chia sẻ với các bạn bản đồ beta của Silkroad, không có sẵn trên thị trường, không ai làm việc trên nó và nó đã được cung cấp. Tôi đã làm việc trên nó và hóa ra nó là một điều tuyệt vời, nó là một loại vải Ấn Độ độc đáo cho những người có một dự án cũ 70 mũ. Nó hoàn toàn là của tôi, tôi không thấy thích hợp để chia sẻ nó trong các diễn đàn khác dưới dạng sao chép và dán, và tôi lên án những người đó, một chút tôn trọng lao động, tôi hy vọng bạn sử dụng nó vào một ngày tốt lành.:)

EDLrlY.png

LIÊN KẾT TẢI XUỐNG :
(nhấp vào logo)
Văn bản ẩn: không thể trích dẫn.

VirusTotal

Tín dụng = @takiru
Các liên kết chủ đề cũ đã bị hỏng và người tải lên không vào trang web, vì vậy chủ đề đã được mở lại và tải lên
Cảm ơn Hakan