Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Silkroad Shadow Dungeon Öneri

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
o degilde muhan arena olsa cok daha guzel olurdu bence :D

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Bildiğiniz bir görev varmı vsro’da npc ile konuşunca unique çıkaran ? Demon görevi sanki böyleydi diye hatırlıyorum.
jangan cave görevleri var maden görevi vardı cavenin içinde o madeni verip 4 tane uniq çıkartıyordu cave uniqlerinden

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
o degilde muhan arena olsa cok daha guzel olurdu bence :D
Onun mantığı nasıl video varsa atarmısın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

jangan cave görevleri var maden görevi vardı cavenin içinde o madeni verip 4 tane uniq çıkartıyordu cave uniqlerinden
Vengeful Heart of Tomb Snake
NPC:Jinjin
CANAVAR:
Snake General Ki
Snake General Jung
Snake General Yul
Snake General Hew
GÖREV:Exp Auto/İtem Auto Party de Unique'leri Kesin Ve Düşünleri Topla.
ÖDÜL:Exp. 2000000 / Skill Exp. 50000 / 3 Jinjin's advanced resurrection scroll

Bu görev mi acaba

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Onun mantığı nasıl video varsa atarmısın

Vengeful Heart of Tomb Snake
NPC:Jinjin
CANAVAR:
Snake General Ki
Snake General Jung
Snake General Yul
Snake General Hew
GÖREV:Exp Auto/İtem Auto Party de Unique'leri Kesin Ve Düşünleri Topla.
ÖDÜL:Exp. 2000000 / Skill Exp. 50000 / 3 Jinjin's advanced resurrection scroll

Bu görev mi acaba
evet bu 4 uniq çıkarıyordu

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
evet bu 4 uniq çıkarıyordu
Bu görev gs edit ile ancak yapılabilir gibi. Bundan ziyade jangan cavede çıkan keyler var. Bu key inventorydeyken npc tıklıyorsun mob atıyor yada elixir veriyor. Sanırım bu dediğimde gs edit gerektiriyor ama senin dediğin görev sisteminden daha mantıklı bence.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Bu görev gs edit ile ancak yapılabilir gibi. Bundan ziyade jangan cavede çıkan keyler var. Bu key inventorydeyken npc tıklıyorsun mob atıyor yada elixir veriyor. Sanırım bu dediğimde gs edit gerektiriyor ama senin dediğin görev sisteminden daha mantıklı bence.
jangan keylerı bır ara yapmıstım gıft box event scrıptı ıle 10 degre ıtemlere uyarlamıstım mob eklemıstım kutunun etrafına mobdan dusen keyler 10 tane toplayınca kutuya kırdırtıyordum 10 degre ıtem verıyodu trıgger olmayınca anca bu sekılde yapmıstım kı orjınal sılkroadda o key odaları kapalı oldugu ıcın trıggerlerıde ekmeme yapmamıslar ozel guard ıle eklıyolar onları

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,095
Ödül Puanları
113
en iyisi şahıs kendi çıkarsın uniqleri :D skill tablosuna uniqleri ekle birde girmeden quest aldırt karaktere veya o alana geldiğinde tam ışınlanırken veya canlı quest veriliyormu bilmem öyle quest verdir kendi skil ile uniq atıp kessin :D

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
jangan keylerı bır ara yapmıstım gıft box event scrıptı ıle 10 degre ıtemlere uyarlamıstım mob eklemıstım kutunun etrafına mobdan dusen keyler 10 tane toplayınca kutuya kırdırtıyordum 10 degre ıtem verıyodu trıgger olmayınca anca bu sekılde yapmıstım kı orjınal sılkroadda o key odaları kapalı oldugu ıcın trıggerlerıde ekmeme yapmamıslar ozel guard ıle eklıyolar onları
Nasıl yapmıştın hatırlıyormusun?

en iyisi şahıs kendi çıkarsın uniqleri :D skill tablosuna uniqleri ekle birde girmeden quest aldırt karaktere veya o alana geldiğinde tam ışınlanırken veya canlı quest veriliyormu bilmem öyle quest verdir kendi skil ile uniq atıp kessin :D
Bu sistemi sevmiyorum ben ya dungeon mantığı ile yaptırmak daha mantıklı bence

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Nasıl yapmıştın hatırlıyormusun?
scrıptın ıcındekı esyaları değiştirmiştim mob ismini değiştirimiştim ozel mob olusturmustum o mobları kutunun etrafına spawn ettırmıstım mobları kesince gıftbox dusuyodu tabı gıft box degıl anahtar boxu dusmesını ıstemıstım scrıpte sonra 10 tane getır olayına gelınce dırek rast gele esya verıyodu gıft boxda kutu npc si trıguarı olmadan anca ole yapabılrsın ozel bır src ıle hazırlıyolar o trıguarı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,095
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.