Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Silkroad Shadow Dungeon Öneri

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
süreli görev ekle oyuna süresi 1sn olsun. oyuncu görevi alınca quest id prosedürle sorgula jellbitznin game serverını kullanırsan onda spawn özelliği vardı heralde spawn yaptırırsın.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Maxiguard _OnQuestReceive_EDIT triggerini kurcala belki burası işine yardımcı olur
1655809733466.png

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

veya vsroplusta bu tarz queryler var tahminen onda bunun üzerinde daha durulmuş olabilir.

_Char_AddQuest
_Char_RemoveQuest

misal böyle queryler var vplusta

1655810116567.png

silme kodu örnek

1655810128345.png

_Trigger_OnSpawn prosedürünü falanda düzenleyip eğer o görevi aldıysa bulunduğu yere uniq falan birşeyler attırabilirsin

1655810207092.png

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Keylere bi göz atayım akşam ona göre yazarım bakalım olacak mı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Bildiğiniz bir görev varmı vsro’da npc ile konuşunca unique çıkaran ? Demon görevi sanki böyleydi diye hatırlıyorum.
demon görevini localde deneme şansın varmı dediğin gibimi tam olarak

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
napcankı bro shadow dungeonu

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
Demon görevi charı rocun attığı regiona ışınlıyor demonda konuşuyorsun sonra demonu kesiyorsun vs yani dediğim gibi değil
En iyisi sen şu shadowun olduğu bir vsro server varsa link at belki açığı vardır :ROFLMAO:

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
vsro cok eski bir surum oldugu ıcın trıggerler felan yok bro yanı eklemek ıcın baya kod bılgısı olması lazım cok zor eklemek

Databasede Trigger sistemi ile yapabilirsin tek yapman gereken
konudaki mobları shadow unıq dungeonuna eklemek buzlu olan npc yi moba çevir onları kesince shadow uniq cıksın de yeterli olacaktır değişik bir sistem olur ama genede tıpatıp benzeri olur birde ödül ekledinmi tam olur hepsini kesince dungeondan at ve ödülünü ver gibisinden tek yapman gereken alttakı npc yı olusturmak kill görevi eklemek kill sonrası enson cıkacak moba ıtem eklemen veya hepsını kes gorevı eklemen daha sonra zındandan atacak fonksıyonu vermen kesdikten sonra 5 dakka kala ve ondan once 5 dakka kala unıq cıkart demen lazım rocdakı gıbı npc ye gorevde eklıcen gırıs ıcın ısınlanmada ve ek olarak gırıs tıcketı eklıcen o tıcket olmadan gırılmıcek birde partı ıle gırılecek en az 2 kısı vs gibi ben bole yapıcam sahsen ıstersen sende yapabilirsin bu şekilde trigger olarakdan daha guzel olur roc sistemi gibi Çözüldü - Dungeon sayaç ve key ile giriş buradada zindada ne kadar kalıcagına dair süre eklemesi cozumunu gostermis asagıdada eklencek npc gorselini birakıyorum bu sekilde yapabilirsin istersen.

1.png

Virus

Ares
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
vsro cok eski bir surum oldugu ıcın trıggerler felan yok bro yanı eklemek ıcın baya kod bılgısı olması lazım cok zor eklemek

Databasede Trigger sistemi ile yapabilirsin tek yapman gereken
Thêm mob trong chủ đề vào ngục tối uniq bóng tối, biến npc băng giá thành mob, khi bạn cắt chúng, uniq bóng tối sẽ là đủ, nó sẽ là một hệ thống khác, nhưng nó vẫn sẽ giống hệt nhau, và sau đó bạn đã thêm một phần thưởng thì không sao, khi bạn cắt hết chúng ra khỏi ngục tối và trao phần thưởng của bạn, tất cả những gì bạn cần làm là tạo npc bên dưới. thêm nhiệm vụ, thêm vật phẩm moba sẽ xuất hiện cuối cùng sau khi giết, thêm nhiệm vụ hoặc cắt tất cả nhiệm vụ thì đưa ra chức năng đuổi bạn ra khỏi ngục tối, phải nói uniq trước 5 phút và 5 phút trước khi chém, bạn cần nói uniq với npc như rocdaki, thêm nọc vào nồi lẩu Sẽ không được vào không cần vé và ít nhất 2 phần sẽ được vào cùng party v.v. Mình sẽ tự làm bole nếu bạn muốn, bạn cũng có thể làm, cách này sẽ đẹp hơn cò, như hệ thống rocĐã giải quyết - Đăng nhập bằng bộ đếm Dungeon và chìa khóa, đây là giải pháp cho việc anh ta sẽ ở trong ngục tối bao lâu. Tôi để lại hình ảnh npc sẽ được thêm vào bên dưới.

Ekli dosyayı görüntüle 13959
Can you share me the files of Sealed Dungeon of Shadows?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.