Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Silkroad Yazı Rengi Değiştirme Programı

Ü

Üye silindi 505

sro client editleme yaparken ki yazı renklerini değiştirme programı arşivinde olan varsa buraya yükleyebilir mi acaba ?

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Yİne de lazım olan arkadaşlar için buraya bir link bırakmakta fayda görüyorum.

Virus Total :

Ekli dosyalar

• ModuleEditor.zip
    12.3 KB · Görüntüleme: 19

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Sorun çözüldüğüne sevindim lakin bu şu an size lazımsa elbet yarın birgün diğerlerine de lazım olabilir.

Link'i buraya ekleyip, bir topic olarakta paylaşırsanız yararlı olacağını düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 505

Sorun çözüldüğüne sevindim lakin bu şu an size lazımsa elbet yarın birgün diğerlerine de lazım olabilir.

Link'i buraya ekleyip, bir topic olarakta paylaşırsanız yararlı olacağını düşünüyorum.

durumla ilgilenmekteyim düşüncen icinde ayriyetten sağolasın

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28

Kesinlikle katılıyorum işini gören kenera çekiliyor başkasının işi varmış yokmuş başkasına yarar yaramaz umrunda bile değil bunu bir çok kez gördüm kişiye özel söylemiyorum, yazık.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Kesinlikle katılıyorum işini gören kenera çekiliyor başkasının işi varmış yokmuş başkasına yarar yaramaz umrunda bile değil bunu bir çok kez gördüm kişiye özel söylemiyorum, yazık.
Arkadaşımız mod, emin olun paylaşacaktı. Lakin iş yoğunluğu olabilir, vakti olmayabilir vb. bir sürü neden olabilir.

Ben sadece hatırlatmak amaçlı yazdım, her konuya yazdığımız gibi.
Yakın zamanda paylaşır kendisi, ki bu forumda onca yararlı konusu var. :)

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşımız mod, emin olun paylaşacaktı. Lakin iş yoğunluğu olabilir, vakti olmayabilir vb. bir sürü neden olabilir.

Ben sadece hatırlatmak amaçlı yazdım, her konuya yazdığımız gibi.
Yakın zamanda paylaşır kendisi, ki bu forumda onca yararlı konusu var. :)
Estafurullağ benim kimseye bir şey dediğim yok dediğim gibi kişiye özel söylemedim biliyorum arkadaşı bir çok paylaşımı var teşekkür ederim birazcık kızım sana söylüyorum gelinim sen anla yapmak istedim :D

Ü

Üye silindi 505

arkadaslar gunun her günü 12 ile 14 saat arasi çalıştığım icin ve halen mesaide olduğum icin suanda paylasamiyorum. yanlış anlaşılmasın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.