Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Silkroadfixer mi lanet bir guard ben onun kadar kötü bir guard görmedim. GM ip si ekliyoruz ip yi görmüyor bir müddet sonra giriyor oyuna çıkıyorsun tekrar girmiyor soruyorum girmiyor diyorum agent şişiyor restart atılması lazım bize ulaşın biz restart atariz diyorlar. Maxiguard a gelince kullanmaktan zevk aldığım program güncel tutuluyor sürekli ve çok memnun kaldığım guard kesinlikle Maxi guard tavsiye ederim.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Anladım. Bu arada hangi guardı kullanırsanız kullanın Türkiye lokasyonda yurt dışı açık olsa bile stabil çalışmıyor bilginiz olsun.

Eklemeyi unutmuşum bu arada, Cübbeli Ahmet Hoca Guard hariç, duyduğum kadarıyla o guard 2gb ram + celeron makine ile ve lokasyon farketmeksizin 512kbps bağlantı ile bile tüm dünyaya 12ms ping ile 5000+ playerda stabilmiş. :ROFLMAO:🙏

@bletela Kimseyi yıktığım filan yok, taa 2015'te açtıkları oyundaki yeniliklerle çok ilgilmi çekmişlerdi ve çok imrenmiştim yaptıklarına. Seneler sonra yaptıkları şeyleri yapabilmeye başladım. Yaptıkları çoğu şeyde öncüdürler o yüzden her zaman işlerine saygı duymuşumdur. 🌸

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sana buradan bir bildiri yapayım kelıme yasaklama işlemini derhal entegre etmelisin

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
F8 Filter Veya MaxiGuard iyidir onun haricinde exploitler ile ilgili bilgin varsa ve C# Biliyorsan kendine özel veya sourceler ile fix yapar kullanırsın...

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Rahmetli dedem dermiş ki, köpeği; tüyünün çıktığı yöne doğru seveceksin, tersine seversen havlar ve ısırır.🐕

Çok büyük adammış, keşke tanıma şansım olsaydı.

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.