Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skilleri Süresiz Yapma

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,059
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar oyundaki buffları 27 günlük yaptım fakat Teleport-Ölüm-Oyundan Çıkıp Giridiğmde PREMIUM Gibi Süresi bitene Kadar Hiç Kapanmasın istiyorum..
_RefSkill tablosunda Hangi Paramda İşlemYapmam Gerekiyor ? Yardımcı olabilecek varmı ?

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar oyundaki buffları 27 günlük yaptım fakat Teleport-Ölüm-Oyundan Çıkıp Giridiğmde PREMIUM Gibi Süresi bitene Kadar Hiç Kapanmasın istiyorum..
_RefSkill tablosunda Hangi Paramda İşlemYapmam Gerekiyor ? Yardımcı olabilecek varmı ?
hangi buflar resim varmı

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,059
Ödül Puanları
93
Bunlar ve aynı zamanda Light ve Cold daki buflarda dahil
Teleport ve Ölümden Sonra Silinmesin istiyorum

Screenshot_3.png

Ü

Üye silindi 3096

Paylaşım için Teşekkürler Bu Prosedürler sonrasında _RefSkill Tablosunda İşlem yapmama Gerek Varmıydı ?
internette sorunsuz olarak perm paylaşılmamış sorunlu diyorlar

onun yerine skill basma sürelerini 0 veya 1 saniye falan yap anında bassın vaktini fazla harcamaz
sonuçta vakitten kazanmak için kullanılıyor bu

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Her teleportta buff sürelerini yenileyen bir sistemi oyuna entegre etmek yerine, filter kullanmayın daha iyi. Oda aynı zarara zaten yol açacaktır.

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,059
Ödül Puanları
93
internette sorunsuz olarak perm paylaşılmamış sorunlu diyorlar

onun yerine skill basma sürelerini 0 veya 1 saniye falan yap anında bassın vaktini fazla harcamaz
sonuçta vakitten kazanmak için kullanılıyor bu
_Refskill de hani sütunda işlem yapcam ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.