Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü @slot_to = 255 ne işe yarar?

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Herkese merhabalar! Şuana kadar birçok yerde karşıma çıkan @slot_to = 255 'in tam olarak ne görev gördüğünü anlayamadım. Silk scroll olsun diğer scrollarda olsun bu kısmı silince de çalışıyor ekleyince de çalışıyor ama artısı nedir eksisi nedir çözebilmiş değilim. Bilgi sahibi olan konuyu aydınlatırsa sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Örnek query:

IF(@Operation = 41 and @Slot_To = 255 and (@ItemRefID = 41833))
BEGIN
EXEC [SRO_VT_LOG].[dbo].[_XXXXXXXX] @CharID
END

Çözüm
Operation=41 Kullanılıp yok olan itemi kastediyor.
Slot_From kullanıldığı Slotun Yerini--
Slot To ise toplam slotu ifade eder. Aslında pek bir önemi yok onu istesen kaldırabilirsin. Bazı Operationlarda Slot_To değişiklik gösterir. örnek olarak Yerden Alınan item olduğunda Slot_To 'da hangi slota geldiğini gösteriyor.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,113
Ödül Puanları
113
Herkese merhabalar! Şuana kadar birçok yerde karşıma çıkan @slot_to = 255 'in tam olarak ne görev gördüğünü anlayamadım. Silk scroll olsun diğer scrollarda olsun bu kısmı silince de çalışıyor ekleyince de çalışıyor ama artısı nedir eksisi nedir çözebilmiş değilim. Bilgi sahibi olan konuyu aydınlatırsa sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Örnek query:

IF(@Operation = 41 and @Slot_To = 255 and (@ItemRefID = 41833))
BEGIN
EXEC [SRO_VT_LOG].[dbo].[_XXXXXXXX] @CharID
END
tüm slotlar demek sanırsam page1-page2-page3 herhangi bi slotta yani tahmin yürütüyorum sadece :D

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Slot To ise toplam slotu ifade eder. Aslında pek bir önemi yok onu istesen kaldırabilirsin. Bazı Operationlarda Slot_To değişiklik gösterir. örnek olarak Yerden Alınan item olduğunda Slot_To 'da hangi slota geldiğini gösteriyor.

Oyla 0
Çözüm

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Teşekkür ediyorum bilgilendirme için.

Oyla 0

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Adı slot_to olduğu için mi bu kadar bilgili yorum yapıldı yoksa slot_to takip edip nereye gittiğini bildikleri için mi yapıldı? Merak ediyorum

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Adı slot_to olduğu için mi bu kadar bilgili yorum yapıldı yoksa slot_to takip edip nereye gittiğini bildikleri için mi yapıldı? Merak ediyorum
onu bende bilmiyorum.Slot_to hiç kullanmadım bu durumdan dolayı hiç sorun yaşamadım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.