Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

[ Dolandırıcı ] By_SaGarD = MERT'in Karaktersizliği ve Rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
Merhaba Arkadaşlar.

Yıllardır Silkroad Piyasasında Bulunmaktayım. Şimdiye kadar kimsenin herhangi birşeyine zarar vermedim. veya kimse için kötü söz kullanmadım. tanıyanlar bilir.

Lakin son 15 - 20 gündür Çok Üzerime gelinerek İftira atılmakta. İspatlanmamış bir olayı üzerime yıkma çabasında olan 3 - 5 kişidir.

bunların başını By_SaGarD [ mert ] Çekmektedir.

Olayı Baştan sona Anlatıyorum. İyi okuyun arkadaşlar. iş yapacaklar birkez daha düşünsün..

Geçeyim Konuya. By_SaGarD İsimli Şahış VSRO'DA İlklerden olduğunu Profesyonel olduğunu ve VSRO'YU Onun keşfettiğini ileri sürerek İnsanları kandırmaktadır.
aslında hiçte söylediği gibi bir insan olmadığını onunla ticaret yapıpta dolandırılan herkes anlamış durumda.

10 Kişiden 10 Kişiyide dolandıran paralarını alıp hizmeti saçma sapan veren kişi olarak anılmaktadır.

Kendi hatasını kapatmak örtpas etmek için herkese iftira atmaktadır.

acemiliğini bilgisizliğini kabullenmemek için elinden gelen cabayı sarf ediyor.

Müşterilerine verdiği garantiler ve güven sözleri

1. %100 Server tutacak gibi.
2. 1000 user üzeri olacak %100 garanti gibi
3. Bende iyi editör yok gibi
4. vsro'nun ilk ben geliştirdim gibi
5. benim yaptığımı bu piyasada kimse yapamaz gibi

ve daha neler neler..

En Guncel Madur Olan arkadaşlar.

1. C Silkroad
2. Pergamon Online
3. Exyra Online

VE Daha Kaç kişi..

Yıllar öncede Benzer olaylar ile gündeme defalarcada gelerek tüm community'i karşısına alıp küfürler edip sonrada birçok kişiye yalvararak iş yaptırmaya calısmasıda cabası..

ŞİMDİ Geleyim Asıl konuya..

Konunun başındada Belirttiğim gibi yıllardır piyasada iş yapmaktayım kendi halinde birisi olarak..

Bu By_SaGarD En son müşterime açıyoruz diyerek Eroid online isimli oyunu kendisine açmış ve herzamanki gibi başarısız olmuştur. Oyunu açtıktan 1 saat maximum 2 Saat sonra patlayarak piyasaya veda etmiştir. [ PATLATAN ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDERİM ELLERİNE SAĞLIK ]

By_SaGarD İsimli şahış Şahsıma ve Oluşturduğum Marka ismi olan Pixjet Art'a İftiralar atarak karalama kampanyası yürütmeye başlamış..

Benim oyunumu patlattı sizinde oyununuzu patlatır gibi ve küfürler ederek kötülemekteymiş..

Konuşmaya çalıştığımda utanmadan yüzü kızarmadan gözüme baka baka yalan konuşabilen birisidir kendisi.

bana editlenmiş montajlanmış görsel atarak suçlamalara devam ediyor.

By_SaGarD'IN Saçma Montajı ve Kanıt diye sunduğu görsel..

80m7j7h.png

Bu Görsel ile Önüne gelen herkese Beni kötülemeye çalışan By_SaGarD [ By sakat ]

Bunu İnsanlara Atarak arkamdan küfürler - kötülemeler vb işler yaparak o küçük beyniyle beni yok edebileceğini söylemiş :)

Şahsım Adına. 13-14 Yıldır bu şahsı tanırım defalarca misafirim oldu defalarca yemeğimi yedi defalarca suyumu içti.

20 Gune yakın bir zamandır Aynı Masada yediğimiz yemeğin Hatrına Ses çıkarmadım. Fakat Kuş beyni ile sınırlarımı zorlamaya devam etmekte olan By sagard'a karşılık verme gereksinimi duydum.

Yukarıda ki görsel sözde söylemesine göre mert'e atılmış
kimin attığını soruyorum cvp yok
nerden geldi diyorum birisi attı diyor kim diyorum cvp yok..
En son Söz verdi dediki Bu resmi sana ispatlıcam Canlı canlı atan kişinin discorduna girip sana ekran açıp okutucam diyerek söz vermişti.
bende o sözüne karşılık sen bunu benim yazdığımı ispatla benim konuşmam olduğunu ispatla senden gelip tüm herkesin içinde özürümü dileyerek piyasadan çekilicem bırakıp gidicem diyerek bende bırakma sözü verdim..

fakat 1 gün müsade istemesine rağmen ben 3 gün süre tanıdım..
SİZCE NOLDU DERSİNİZ..

İSPATLAYAMADI.

3 gün sonunda yazdığımda cvp vermedi. aradım açmadı. saatler geçti cvp yazdı
Cevabı [ Valla bilmiyorum kimin attığını ] Oldu...

Benden Benim Patlatmadığımı İspatlamamı istediğinde ise araştırarak patlatan ve ben patlattım diyebilen koca yürekli kardeşimizden kanıt istedim..

VE PATLATTIĞINA DAİR BANA ATTIĞI GÖRSEL.
Sunucu_Bilgileri.png

Bu Görseli mert'e atıp Senin kendi acemiliğin kendi salaklığın dediğimde Ben o şifreyi değiştirmiştim diyerek cvp verdi..

Fakat unuttuğu birşey var :D

Kendi attığı Yani montaj yaptığı Benim patlattığımı iddaa ettiği görseldede Şifre aynı :)

Mert'e Soruyorum bu sen değilmisin benim diyor.
konuşma sana mi ait diyorum evet diyor
varmı böyle bir konuşman diyorum evet diyor.

ispat için atıyorum yok o şifre değildi diyor :D

KENDİ KENDİ İLE BUKADAR ÇELİŞEREK İLERLEYEN BİRİSİ DAHA YOKTUR..

Uzun lafın kısası şudur arkadaşlar..

Oyunu kesinlikle ben patlatmadım. değil 15 yıllık tanıdığım misafir ettiğim yemek yedirdiğim birisinin serverini patlatmak. beni düşman olarak görenlerin bile serverlerine saygı duyarak dokunmuyorum..

Bu şahısın adıma başlattığı karalama kampanyası karşılığında bu konuyu açmış bulunmakta oldugumu belırtmek ısterım..

Eroid isimli serverde Guildlere %80 - 90 Civarında pay teklif ettiğinin SS'leride varmış ellime geldiğinde konuya ek olarak ekliyeceğim..

By_SaGarD [ MERT ]'E 3 Sorum VAR !

1. Daha Kendi oyununu hatasız hale getiremeyen birisi olarak hangi yüzle müşterilerine hatasız database diyerek hata dolu databaseleri satıyor ve paralarını çalıyorsun ?

2. Sen daha kendi oyununun databasesine sahip çıkamazken başlarının sunucularına girip nasıl edit yapıp emeklerini çöp ediyorsun ?

3. Kendi oyununu adam akıllı editleyemeyen sen müşteri olarak gelıp senı adam sanan insanları kandırıp nasıl paralarını yiyebiliyorsun ?

Bunların cevaplarını kendine ver biz zaten biliyoruz cevaplarını..

NE Olursan ol İlk önce delikanlı ol. adam ol sonra benim karşıma geç konuş.. Karı gibi onun bunun arkasına saklanıp doğrumu kardeşim yapmadım mı kardeşim etmedim mi kardeşim diye onay arama milletten. ki yanındaki yalakalarında sabit :) he mert ettin mert diye diye insanların dolandırılmasına çanak tutuyor.

daha okadar çok şey anlatırımki ellerime yazık yazmaktan yoruldum..

BU İNSANLA İŞ YAPACAKLAR BİRKEZ DAHA DÜŞÜNSÜN.

NE HATIR BİLİR. NE GÖNÜL BİLİR. NE İNSANLIK BİLİR.
BİLDİĞİ TEKŞEY HIRSIZLIK, YALAN, İFTİRA,

ŞAHSIMA ATTIĞI İFTİRALARA KARŞILIK VERMEMEM SANIRIM HOŞUNA GİTMİŞ AMA HERŞEYİN BİR SINIRI VAR MERT UNUTMA...​

JA3

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Pixjeti'in askerleriyiz :)

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,495
Ödül Puanları
113
Kimseye kötü söz kullanmadım demişin ya Kadir aga geçen sene açtığım oyun öncesi yaptığım afişle taşak geçip kalbimi kırmıştın discord sohbetin içinde yaptın bide bunu o gün beni çok üzdün :(

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
Kimseye kötü söz kullanmadım demişin ya Kadir aga geçen sene açtığım oyun öncesi yaptığım afişle taşak geçip kalbimi kırmıştın discord sohbetin içinde yaptın bide bunu o gün beni çok üzdün :(
Geçmiş gün hatırlayamadım kusuruma bakma.. genelde sevdiğim insanlara takılırım öyle bişey olmuşta olabilir. tekrar diyorum kusura bakma. hakkını helal et. ama ayrıntılı konuşmak isterim bu konuyu.

Dorth

.
Alınan Beğeni
241
Ödül Puanları
43
Sana bi afiş tasarımı yapsın tüm kırgınlıklar bitsin madem tasarımınla dalga geçti :)

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
can mert haklı bence Merhaba Arkadaşlar adıma Pixjet denilen yavşak kadir cebeci paylaşım yapmış kaşınma demiştim ona demekki kaşımak gerekiyor k.bakmayın şahsım adına kimseyi kırmak üzmek istemem lakin artık buna dur demek gerekiyor arkasından Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hizmetlerin ortağı olduğunu sözleyen ayrıca ga panelin sahibi olduğunu söyleyen bu şahıs beni montaj yapmakla suçluyor ama benim bildiklerimi bilmediği için hayla üstüne basa basa kendini haklı çaıkarmaya çalışıyor bak kardeşim sana kardeşte denilmez sen sadece yandaş vsro org da paylaşım yaparsın ama ben sana bunu söylemiştim bu pisayasa siz yokken ben vardım dolandırdığımı söylemişsin hayla benim şuanda müşterim senin yanında saf tutan kerem denilen şahsizyetsizle pergamon onlinenin hiç bir alakası yoktur kanıt istersen gel ben seni sahibi ile konuşturayım ayrıca haftalar önce Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bilişimden Eroid online için sunucu alındı ne hikmetse sunucu oyun açılmadan 5 gün içinde kasmaya başladı ayrıca sunucuda ben varken sunucu otomatik silindi aynı sorun yıllar önce aspendos onlinenin başına geldi oda benim müşterimdi yaw şahsiyetsiz yoksunu ben olayın üstünü kapatmaya çalışırken siz konunun üstünü açıyorsunuz sizin yaptığınız işlerin hangisi doğru bana söylermisin sana tasarım için para attım tasarımı yapmadın aylar önce yöneticisi Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri Pixjet ve bir kaçtane yarım beyinliler ne oldu beni konuşmaya çektiniz herşeyi kanıtladım şimdide kanıtlayayım madem sen benim sunucuma müdahale etmedin kardeşim sen neden bu kişi sildi dedin sunucuyuda bana gelip gurup kurarak benim yanımdaki insanları kötülediniz bak olm bence kaşınma daha çok başın ağrıyacak ama bukez seni tektardan uyarıyorum ailene kadar bu konu yansıyacak arkadaşlar hiç bir zaman Pixjet ve Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hakkında tek kelime etmedim lakin şu saatten sonra tek kelime ile sizlere ne olduğunu anlatayım eroid online 100 cap server 25.05.2023 tarihinde açıldı ne hikmetse oyunun 45 inçi dakikasında sunucuya erişim olmadan ve şifreyi benden başka kimse bilmeden sunucu kople silindi hem müşterim hemde oyuncuları madur oldu sonra 1 dakika geçmeden kadir cebeci denilen karaktersiz ben semih sarı ile panelde sorun olduğu için çözümlemesi için yazdım semih sarı zoe panelin sahibidir ve kadir cebeci oyunun silinmeden 1 dakika içinde beni aradı ve abi oyun silinmiş sorun nedir diyerek algı yarattı sonra semih sarıya şunu dedi semih k.bakma panelden oyuna sızmışlar dedi kardeşim ben editörüm bunlar küçük numaralar ekran görüntüleri geldi ve bana açık açık oyunu silen kişilerin bunlar bunlar denildi ama ben olan oldu biten bitti diye bunun üstüne düşmedim daha düne kadar yanımda abi müşteri getir diye ağlayan kadir cebeci şimdi erkek olmuş bana kafa tutuyor kardeşim akılsızsın akılsız olmasan safa kocamanoğlunun çocuğun emek verdiği paneli kendinin gibi göstermezsin şimdi ne oldu yıllardır çocugun emek verdiği panelin adını çıkardın yıllardır benim adımı çıkardığın gibi kısa sözün kısası iyidir arkadaşlar bana gelip dolandırıldı diyen herkesin bir kanıtı vardır csilkroad bu oyun açıldıktan 1 dakika sonra oyunda lag delaydan geçilmiyordu bu çocuğun başını aynı şekilde yediniz eroid online aynı şekilde bu oyununda anassını ağlattınız nedense hepsi benim müşterilerime oldu ha bu arada merak etme kaç kişiye bu sorunları yaşattığınızı biliyorum herkes bana ulaştı panele sızılmış diye semih sarıyıda kötülemeye çalıştınız ama kardeşim panelde sadece sql silinir sunucu silinmez semih sarıyı size yedirtmem bunuda kafanıza koyun Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri kardeşim yıllardır editlerini erdeme purble semih sarıya bunun gibi bir çok kişiye yaptırarak kendine editörüm diyorsan ve ben senden bir hizmet aldım ve o hizmette benim sunucum siliniyorsa aynı şekilde kadir cebeci denilen yavşak suçu birilerine atıyorsa ve bu kişilerle sen beraber beni kötülüyorsan kardeşim kardeşim senden başka en adi şerefsiz yok şimdi tüm madur olanlar tüm silkroad guruplarında paylaşımını yapacaktır bir insan kendi ayağına bu şekilde sıkmaz Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bu piyasanın en dibine inmiştir benim gözümde birilerinin oyunu kapatılıyor bililerinin sunucu siliniyor birilerinin sunucusu lag delaydan geçilmiyorsa benim gözümde Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri sıfırdır
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kendi ayaklarınıza sıktınız gibi birşey
Aciz Karaktersiz :D Kahkaha ile okudum. hala suç atma peşindesin görsellerde ne oldugu gayet açık net. ağlarsın ağlatırım... devamı var gelicek mert bey hiç merak etme. aileme gidicekmiş gitmezsen karakterini gidersen yedi ceddini :) anlarsın gerisini.. bu arada konuyu açan ben görsel kanıtları atan ben. ysg ne alaka :D

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,495
Ödül Puanları
113
can mert haklı bence Merhaba Arkadaşlar adıma Pixjet denilen yavşak kadir cebeci paylaşım yapmış kaşınma demiştim ona demekki kaşımak gerekiyor k.bakmayın şahsım adına kimseyi kırmak üzmek istemem lakin artık buna dur demek gerekiyor arkasından Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hizmetlerin ortağı olduğunu sözleyen ayrıca ga panelin sahibi olduğunu söyleyen bu şahıs beni montaj yapmakla suçluyor ama benim bildiklerimi bilmediği için hayla üstüne basa basa kendini haklı çaıkarmaya çalışıyor bak kardeşim sana kardeşte denilmez sen sadece yandaş vsro org da paylaşım yaparsın ama ben sana bunu söylemiştim bu pisayasa siz yokken ben vardım dolandırdığımı söylemişsin hayla benim şuanda müşterim senin yanında saf tutan kerem denilen şahsizyetsizle pergamon onlinenin hiç bir alakası yoktur kanıt istersen gel ben seni sahibi ile konuşturayım ayrıca haftalar önce Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bilişimden Eroid online için sunucu alındı ne hikmetse sunucu oyun açılmadan 5 gün içinde kasmaya başladı ayrıca sunucuda ben varken sunucu otomatik silindi aynı sorun yıllar önce aspendos onlinenin başına geldi oda benim müşterimdi yaw şahsiyetsiz yoksunu ben olayın üstünü kapatmaya çalışırken siz konunun üstünü açıyorsunuz sizin yaptığınız işlerin hangisi doğru bana söylermisin sana tasarım için para attım tasarımı yapmadın aylar önce yöneticisi Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri Pixjet ve bir kaçtane yarım beyinliler ne oldu beni konuşmaya çektiniz herşeyi kanıtladım şimdide kanıtlayayım madem sen benim sunucuma müdahale etmedin kardeşim sen neden bu kişi sildi dedin sunucuyuda bana gelip gurup kurarak benim yanımdaki insanları kötülediniz bak olm bence kaşınma daha çok başın ağrıyacak ama bukez seni tektardan uyarıyorum ailene kadar bu konu yansıyacak arkadaşlar hiç bir zaman Pixjet ve Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hakkında tek kelime etmedim lakin şu saatten sonra tek kelime ile sizlere ne olduğunu anlatayım eroid online 100 cap server 25.05.2023 tarihinde açıldı ne hikmetse oyunun 45 inçi dakikasında sunucuya erişim olmadan ve şifreyi benden başka kimse bilmeden sunucu kople silindi hem müşterim hemde oyuncuları madur oldu sonra 1 dakika geçmeden kadir cebeci denilen karaktersiz ben semih sarı ile panelde sorun olduğu için çözümlemesi için yazdım semih sarı zoe panelin sahibidir ve kadir cebeci oyunun silinmeden 1 dakika içinde beni aradı ve abi oyun silinmiş sorun nedir diyerek algı yarattı sonra semih sarıya şunu dedi semih k.bakma panelden oyuna sızmışlar dedi kardeşim ben editörüm bunlar küçük numaralar ekran görüntüleri geldi ve bana açık açık oyunu silen kişilerin bunlar bunlar denildi ama ben olan oldu biten bitti diye bunun üstüne düşmedim daha düne kadar yanımda abi müşteri getir diye ağlayan kadir cebeci şimdi erkek olmuş bana kafa tutuyor kardeşim akılsızsın akılsız olmasan safa kocamanoğlunun çocuğun emek verdiği paneli kendinin gibi göstermezsin şimdi ne oldu yıllardır çocugun emek verdiği panelin adını çıkardın yıllardır benim adımı çıkardığın gibi kısa sözün kısası iyidir arkadaşlar bana gelip dolandırıldı diyen herkesin bir kanıtı vardır csilkroad bu oyun açıldıktan 1 dakika sonra oyunda lag delaydan geçilmiyordu bu çocuğun başını aynı şekilde yediniz eroid online aynı şekilde bu oyununda anassını ağlattınız nedense hepsi benim müşterilerime oldu ha bu arada merak etme kaç kişiye bu sorunları yaşattığınızı biliyorum herkes bana ulaştı panele sızılmış diye semih sarıyıda kötülemeye çalıştınız ama kardeşim panelde sadece sql silinir sunucu silinmez semih sarıyı size yedirtmem bunuda kafanıza koyun Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri kardeşim yıllardır editlerini erdeme purble semih sarıya bunun gibi bir çok kişiye yaptırarak kendine editörüm diyorsan ve ben senden bir hizmet aldım ve o hizmette benim sunucum siliniyorsa aynı şekilde kadir cebeci denilen yavşak suçu birilerine atıyorsa ve bu kişilerle sen beraber beni kötülüyorsan kardeşim kardeşim senden başka en adi şerefsiz yok şimdi tüm madur olanlar tüm silkroad guruplarında paylaşımını yapacaktır bir insan kendi ayağına bu şekilde sıkmaz Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bu piyasanın en dibine inmiştir benim gözümde birilerinin oyunu kapatılıyor bililerinin sunucu siliniyor birilerinin sunucusu lag delaydan geçilmiyorsa benim gözümde Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri sıfırdır

Mert Senmisin bilmiyorumda geçen sene bizde aspendos zamanı ilk kez ysgden sunucu almıştım trde sunucular gitti açık vardı yani ayağımı sürtümde gelmiştim :D bu normal bi olaydı
Sonra Haziranda sunucu aldım fransa bir problem olmadı
Ondan Sonra Ekim Kasım aylarında nvme ssd arızası oluşmuştu sunucu ozaman gitmişti ama sunucu erişim verildiği vakit güvenlik müşteriye ait
Durduk yere sunucu silindiğini görmedim

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13

Allah aşkına kendi ayağıma sıkıyorum napabilirsiniz :D ya merak ediyorum vallahi çok merak içindeyim üstelik :D

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Allah aşkına kendi ayağıma sıkıyorum napabilirsiniz :D ya merak ediyorum vallahi çok merak içindeyim üstelik :D
kardeşi madem sen kendini haklı görüyorsun can mert nerede paylaşım yaptı bana onu göster birilerini karalarken bence bir kaç şeyi gözden geçir yoksa siz kaybedersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.