Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü SMC den ayarlı olmasına rağmen Honor Update olmuyor.

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Herkese merhaba, saat başı honor update ayarladım SMC den ama ona rağmen sadece gece 00.00 da update oluyor. Ayrıca kendim TrainingCampUpdateHonorRank prosedürünü çalıştırdığımda da honor güncellenmiyor, karakterlere bufflar gelmiyor. Gözümden kaçan dikkat etmem gereken ne olabilir fixlemek için bu problemi?

Çözüm
Tarihler birebir aynı şekilde değil tabi ki ama evet bu şekilde. Görüntü paylaşiyim hatta ama asıl problem zaten ben manuel olarak update prosedürünü exec ettiğimde honor rankın anında güncellenmesi gerekmez mi? Burda 2 problem var anladığım kadarıyla hem manuel de update olmuyor hem de SMC deki eklediğim zaman aralıklarını da görmüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 16387
Smc 2030 yılından sonrasını desteklemiyor diye birşey hatırlıyorum yanılıyorda olabilirim. 2. tarihi 2030 olarak ayarlayıp dener misin. Ben bu sıkıntıyla karşılaşsam temiz bir dbden honorun prosedürlerini kendime çekip çözmeye çalışırdım
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
Herkese merhaba, saat başı honor update ayarladım SMC den ama ona rağmen sadece gece 00.00 da update oluyor. Ayrıca kendim TrainingCampUpdateHonorRank prosedürünü çalıştırdığımda da honor güncellenmiyor, karakterlere bufflar gelmiyor. Gözümden kaçan dikkat etmem gereken ne olabilir fixlemek için bu problemi?

Smc'den yaptığın saat ayarları resimdeki gibi mi kontrol eder misin. Resimdeki 4 saat olarak ayarlı.

1691414729500.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Smc'den yaptığın saat ayarları resimdeki gibi mi kontrol eder misin. Resimdeki 4 saat olarak ayarlı.

Ekli dosyayı görüntüle 16375
Tarihler birebir aynı şekilde değil tabi ki ama evet bu şekilde. Görüntü paylaşiyim hatta ama asıl problem zaten ben manuel olarak update prosedürünü exec ettiğimde honor rankın anında güncellenmesi gerekmez mi? Burda 2 problem var anladığım kadarıyla hem manuel de update olmuyor hem de SMC deki eklediğim zaman aralıklarını da görmüyor.
1691417042643.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
Ekli dosyayı görüntüle 16387
Smc 2030 yılından sonrasını desteklemiyor diye birşey hatırlıyorum yanılıyorda olabilirim. 2. tarihi 2030 olarak ayarlayıp dener misin. Ben bu sıkıntıyla karşılaşsam temiz bir dbden honorun prosedürlerini kendime çekip çözmeye çalışırdım

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Teşekkürler bu bilgi için hiç tahmin etmezdim ne alaka çözemedim ama 2030 dan öncesine çekince sorun çözüldü :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.