Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü SMC üzerinde sorun

Konzi

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
6161.PNG

smc herşeyi hiçbiri hata vermiyor fakat oyuna giriş yapamıyorum client kısmında bekliyor ve smc üzerinde shard ve game serverde cert yazısı yazıyor bundan kaynaklı olabilir mi?

Çözüm
tabi vereyim nereden iletişim kuralım discord derseniz: discord. Konzi#7309
discorda bakın mesaj olarak bana yollayın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

odbc ve wwroot ayarlarında eksiklikler vardı onlar düzeltildi ve server files komple değiştirildi diğeri problemliydi clientte aynı şekilde ve dbde sorunluydu hepsi değiştirilip güncel db ve server files ile oyun sorunsuz açılmıştır

odbc ve wwroot ayarlarında eksiklikler vardı onlar düzeltildi ve server files komple değiştirildi diğeri problemliydi clientte aynı şekilde ve dbde sorunluydu hepsi değiştirilip güncel db ve server files ile oyun sorunsuz açılmıştır
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
Ekli dosyayı görüntüle 14584

smc herşeyi hiçbiri hata vermiyor fakat oyuna giriş yapamıyorum client kısmında bekliyor ve smc üzerinde shard ve game serverde cert yazısı yazıyor bundan kaynaklı olabilir mi?
shard ve gameserver modulu açık değil ki sorun smc üzerinde değil modullerin niye açılmıyor onu göstermen gerekiyor veya açılıyorda hata mı yazıyor üzerinde

Oyla 0

Konzi

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
shard ve gameserver modulu açık değil ki sorun smc üzerinde değil modullerin niye açılmıyor onu göstermen gerekiyor veya açılıyorda hata mı yazıyor üzerinde
aşağıdaki gibi hatalar veriyor. fakat çözümünü yapamadım

Ekli dosyalar

• game.PNG
    game.PNG
    29.7 KB · Görüntüleme: 14
  • 6151.PNG
    6151.PNG
    29.8 KB · Görüntüleme: 14
Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
tabi vereyim nereden iletişim kuralım discord derseniz: discord. Konzi#7309
discorda bakın mesaj olarak bana yollayın

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.