Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü So-Ok 10 Ice Trophy eventini nasıl kapatabilirim ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
Her oyuncu kestiğinde envantere gelen şeyden bahsediyorsan ödülün adresi : 00876070 Gs üzerinden değiştirebilirsin.
Evet,, o iteme kupa diyelim..

Eva files Commondan bunu değiştirdiğimiz zaman, neyle değiştiysek aşağıda bahsettiğim şekilde o değişen itemden 10 tane ile ödül alabiliyorsun.

10 kupa ile so *- ok'a gidip 1. seçeneği seçince item veriyor.. her 10 kupaya 1 item.. vigor, elixir, %50 koşu, hp ve mp increase +500.. gibi.. o itemleri değiştirmek istiyorum.. değişemezsem böyle kalsa bir sorun yapmaz sanırım..

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Evet,, o iteme kupa diyelim..

Eva files Commondan bunu değiştirdiğimiz zaman, neyle değiştiysek aşağıda bahsettiğim şekilde o değişen itemden 10 tane ile ödül alabiliyorsun.

10 kupa ile so *- ok'a gidip 1. seçeneği seçince item veriyor.. her 10 kupaya 1 item.. vigor, elixir, %50 koşu, hp ve mp increase +500.. gibi.. o itemleri değiştirmek istiyorum.. değişemezsem böyle kalsa bir sorun yapmaz sanırım..
Onlar ya Gs de olabilir yada görev scriptlerinde olabilir incelemek gerekiyor.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
Onlar ya Gs de olabilir yada görev scriptlerinde olabilir incelemek gerekiyor.
Konu çözülmedi şeklinde dursun ben biraz uğraşıcam. Bir şeyler bulursam çözümüyle birlikte paylaşır konuyu kapatırım.. yok bulamazsam bulunamadı der ve öyle kapatırım..
Teşekkürler.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Konu çözülmedi şeklinde dursun ben biraz uğraşıcam. Bir şeyler bulursam çözümüyle birlikte paylaşır konuyu kapatırım.. yok bulamazsam bulunamadı der ve öyle kapatırım..
Teşekkürler.
Bence şöyle yapabilirsin ödülü değiştirip bir görev scriptiyle bir görev npcsi oluşturup random box tarzı bir şey yaptırıp onu verdirebilirsin.

Q

quantizz

CTF'ye ait ödüllerin hepsi GS içinde gömülü. Ayrıca CTF içinde adam öldürdükçe kazanılan itemi ayrı, kazanan takımın ödülünü ayrı item yapabilirsin. ve ödül adetlerini istediğin şekilde değiştirebilirsin.

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
CTF'ye ait ödüllerin hepsi GS içinde gömülü. Ayrıca CTF içinde adam öldürdükçe kazanılan itemi ayrı, kazanan takımın ödülünü ayrı item yapabilirsin. ve ödül adetlerini istediğin şekilde değiştirebilirsin.
gs nedir kardeşim açıklamasını yazsanıza

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.