Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım social icon discord .Facebook . YouTube

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
not change url ? .
Discord = ?
discord profilini verirmisin bir kaç şey soracağım bu sadece icon mu çıkartıyor yoksa discordda oyun oynuyor olarak yansıtıyor olayımı ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Oyun içi böyle gösteriyor 3 tane icon var 3 farklı link var

Facebook Icon = 1603270338627.png
Discord Icon= 1603270414482.png
Tarayıcı Icon = 1603270437429.png

Dediğin gibi değiştirilebilir bunlar basit değiştirmesi Teşekkürler hazır linkler için

1603270251792.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
@İnternational ekle bence güzel görünür bu icon olayını denedim güzel durdu senin serverde

Arko

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bunu maxiguard kullanırken kullanabilirmiyim nasıl yapabilirim anlatabilicek varmı ?

Ü

Üye silindi 3096

Bunu maxiguard kullanırken kullanabilirmiyim nasıl yapabilirim anlatabilicek varmı ?
Stud pe ile ekleyeceksin sro_client.exeye

Arko

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Stud pe ile ekleyeceksin sro_client.exeye

Yaptım fakat olmadı exsro clientine deniyorum bu dll yi gömdüğüm zaman client start gelmiyor maxiguard izin vermiyor olabilirmi ?

Ü

Üye silindi 3096

Yaptım fakat olmadı exsro clientine deniyorum bu dll yi gömdüğüm zaman client start gelmiyor maxiguard izin vermiyor olabilirmi ?
maxiguard manuel olarak eklemen için sana dll vermiş ek olarakta

normal clean sro_client.exe bul noxtrap sonra ilk önce bu discord dll ekle ardından maxiguardın kendi dllsini ekle kullan

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.