Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sql Sorgu

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Tab_RefNest tablosundaki fLocalPosX stunundaki aynı olan değerleri gösteren bi query yapabilecek olan varmı acaba ? Ben uğraştım fakat yapamadım takıldım hep.

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
select *from Tab_RefNest where fLocalPosX 'regionID'

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
SELECT * FROM sro_vt_shard..Tab_RefNest ORDER BY fLocalPosX
SELECT fLocalPosX, COUNT(fLocalPosX) AS BULUNAN_SAYI
FROM sro_vt_shard..Tab_RefNest GROUP BY fLocalPosX HAVING ( COUNT(fLocalPosX) > 1 )

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
neden böyle birşey yaptığını bilmiyorum ama bu sana 100den fazla sonuc cıkaracak

Oyla 0
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
Kullandıgım db de mob yoktu bende refnest ve reftactis tabloları köşeye attım clean db den çektım üstünede köşeye attıgımı ekledım mob düzeldi herşey yerli yerinde fakat kestiğim ve cleandan aldıgım her iki data da npc ler oldugundan npcler 2 ye çıktı.Dururken belli olmuyor tıklandıgında belli oluyor dolayısıyla x y z aynı demektır.Bende flocalposx değerleri eşit olanları silersem düzelir diye bi mantık kurdum aklımdan .Fakat npc den ayrı biçok şey çıktı karşıma.Ne yapmam lazım şuan kafam baya karıştı.

Oyla 0
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
Kullandıgım db de mob yoktu bende refnest ve reftactis tabloları köşeye attım clean db den çektım üstünede köşeye attıgımı ekledım mob düzeldi herşey yerli yerinde fakat kestiğim ve cleandan aldıgım her iki data da npc ler oldugundan npcler 2 ye çıktı.Dururken belli olmuyor tıklandıgında belli oluyor dolayısıyla x y z aynı demektır.Bende flocalposx değerleri eşit olanları silersem düzelir diye bi mantık kurdum aklımdan .Fakat npc den ayrı biçok şey çıktı karşıma.Ne yapmam lazım şuan kafam baya karıştı.
Sadece şehir npcleri olsa tek tek hallederim de kapı önunde duran npc ler bile 2 tane olmuş tek tek sorun yani

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
eğer düşündüğün gibi 2 tane ise senin 2 tane olanları bulup temizlemen daha mantıklı olacak..

Select*from [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefNest]
Where dwTacticsID IN (Select dwTacticsID FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefTactics]
Where dwObjID IN (SELECT ID FROM SRO_VT_SHARD.dbo._RefObjCommon Where CodeName128 LIKE 'MOB_CH_TIGERWOMAN') )

NPC kodunu yazdıktan sonra refneste kayıtlı aynı olan kodu ayıklayıp silebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
2 tane çıktı evet aradıgım kod buydu bi test ediyim geri dönüş yapacağım

Oyla 0
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
eğer düşündüğün gibi 2 tane ise senin 2 tane olanları bulup temizlemen daha mantıklı olacak..

Select*from [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefNest]
Where dwTacticsID IN (Select dwTacticsID FROM [SRO_VT_SHARD].[dbo].[Tab_RefTactics]
Where dwObjID IN (SELECT ID FROM SRO_VT_SHARD.dbo._RefObjCommon Where CodeName128 LIKE 'MOB_CH_TIGERWOMAN') )

NPC kodunu yazdıktan sonra refneste kayıtlı aynı olan kodu ayıklayıp silebilirsin.
Tamamdır oldu çok teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.