Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü SR-Game Server Kapanma Sorunu

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Ben bi Duşa girip geliyorum Kafayı sıfırlıyım bu SR'gamenin icinden gecicem :D

N

NaXSobi

Geçen gün bi müşterim yaşadı aynı sorunu çok garip ki söyleyeyim ben onu itemdata_xxx den çözdüm eski itemdatayi patch attim duzeldi birşeyler tetikliyor olabilir bi tik yedek client db varsa onda denemeni tavsiye ederim alakası yok diyenler olcak düşününce bence de yok ama ben böyle çözdüm

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
eski makinede suan sorunsuz acılıyor bilmiyorum napacam hala sorun devam ediyor :(

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
SQL loginlerini bile sil ekle yaptm odbc sorunsuz her yer sorunsuz char kıpraşmıyor cıldırcam :D

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
gel atayim ağam bak 2 sunucuda da aktif herşey stabil birinde oyun acık birinde char kıpraşmıyor :D

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Yine Bir @tylu çözüm de bir numara :) evet arkadaşlar arkadaşımızın da desteği ile biraz uğraştırdı bizleri herşey stabil olmasina rağmen bazen kafa duruyor hata ariyoruz en başa dönmek varken Sorunum SQl yedeği kaynaklı cıktı Sql yedeğini alırken yada upload sırasında vs bir veri kaybı olmuş bir sekilde yolda kamyon carpmıs :) calısan makine yedeğimi tekrar alıp kurduk ve sorun ortadan kalkmış oldu @tylu kendisine cok teşekkür ederim sayesinde hergün biraz daha yol kat ediyorum vsro.org a da ayrıca teşekkürler

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Yine Bir @tylu çözüm de bir numara :) evet arkadaşlar arkadaşımızın da desteği ile biraz uğraştırdı bizleri herşey stabil olmasina rağmen bazen kafa duruyor hata ariyoruz en başa dönmek varken Sorunum SQl yedeği kaynaklı cıktı Sql yedeğini alırken yada upload sırasında vs bir veri kaybı olmuş bir sekilde yolda kamyon carpmıs :) calısan makine yedeğimi tekrar alıp kurduk ve sorun ortadan kalkmış oldu @tylu kendisine cok teşekkür ederim sayesinde hergün biraz daha yol kat ediyorum vsro.org a da ayrıca teşekkürler
Rica ederim ne demek (y)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.