Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Sr Proxy 3.0 Premium Full Source Code

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Şunu birtürlü kuramadım sunucuya. Yardımcı olabilecek varmı?

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Hocam merhabalar bu source codeları derledim gayet iyi çalışıyor fakat HWID limitinde bir problem yaşıyorum. HWID paketi geliyor bir sorun yok ama kontrol bloku hata veriyor ve bağlantıyı sonlandırıyor. Nasıl çözebiliriz bunu?

sro_err.png

Ü

Üye silindi 3096

hiç bilgim yok pc limit kaldırınca giriyorsa pc limit kodları silinmiştir belki

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
PC limit kodları silinmemiş problem AgentModule'un GatewayModule üzerindeki HWID property'sine eriştiği anda boş ifade dönüyor fakat GatewayModule üzerinde HWID property'e Client'den gelen hwid ataması yapılıyor. Yani problem Agent ile Gateway modülleri arasında ki iletişimden kaynaklı.

AgentModule şu şekilde erişiyor: [CORRESPONDING_GW_SESSION.HWID] fakat [CORRESPONDING_GW_SESSION] null dönüyor. :/

Ü

Üye silindi 3096

Olayın gerçekleştiği blok:

C#:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
bence sıkıntı var önceden cracklediğim sürümle sorunsuz girebiliyorum fakat bunda giriş yapamamıştım bende o yüzden birşey eksik sandım

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Evet hocam paylaşmış olduğunuz compile versiyon bendede sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat bazı özellikler eklemem gerekiyor o yüzden source kullanmak istedim.

Ü

Üye silindi 3096

Evet hocam paylaşmış olduğunuz compile versiyon bendede sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat bazı özellikler eklemem gerekiyor o yüzden source kullanmak istedim.
bu dll denermisin olacak mı bakalım

Ekli dosyalar

• Proxy.dll
    79.5 KB · Görüntüleme: 43
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.