Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü sro vt log şişmesi

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
[dbo].[_LogEventChar] -- Aşırı şişiyor
[dbo].[_LogEventItem] -- Aşırı şişiyor

Bu 2 tablo saniyelik işlem yapıyor 1 gün demeden 1.5 Milyon kayıt tutuyorlar bunları bozmadan sadece tabloya yazmalarını engellemin bir yolu varmı kodsal olarak ?

Ü

Üye silindi 3096

googlede böyle buldum yedek alıp dene istersen

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

ardından bu query okut

Kod:

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
googlede böyle buldum yedek alıp dene istersen

Kod:

ardından bu query okut

Kod:
Bu kodlar yetmeyecek oyun aktif olduğunda tekrar şişmeye devam edecek

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Direk bu kodları kullanınca tamam küçülüyorda sql log siliyor bunlar tekrar açar açmaz 10000 lerce kodla dolmaya başlıyor tekrar ben log tutmasın istiyorum evada bu kapanıyordu yeni guardda bu özellik yok kapatamadım.

konuyu çözüldü yapmışsınızda çözülmedi yalnız :D verilen kodlar SQL logları siliyor çok farklı Ben sro vt log bu logları tablolamasın istiyorum.

Oyla 0

thestorm83

.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Direk bu kodları kullanınca tamam küçülüyorda sql log siliyor bunlar tekrar açar açmaz 10000 lerce kodla dolmaya başlıyor tekrar ben log tutmasın istiyorum evada bu kapanıyordu yeni guardda bu özellik yok kapatamadım.

konuyu çözüldü yapmışsınızda çözülmedi yalnız :D verilen kodlar SQL logları siliyor çok farklı Ben sro vt log bu logları tablolamasın istiyorum.
Dostum yukarda paylaştım log kayıtlarını büyüme oranını ayarlayacağını

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Log prosedürlerinde çok fazla girdi çıktı var sanırım. Standart proclarda böyle bir veri akışı olmaz. Sonradan eklediğiniz procları kaldırmayı deneyin.

Oyla 0

thestorm83

.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Log prosedürlerinde çok fazla girdi çıktı var sanırım. Standart proclarda böyle bir veri akışı olmaz. Sonradan eklediğiniz procları kaldırmayı deneyin.
Ne eklenirse eklensin benim proclarda zibilyon tane girdi var 30 mb nin üstüne çıktığını görmedim Ömer çolakoğlu 1 numaralı SQL Developer Yazılım Geliştirme Uzmanı dersimizi ondan aldık :D

Oyla 0

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
girdiden
Ne eklenirse eklensin benim proclarda zibilyon tane girdi var 30 mb nin üstüne çıktığını görmedim Ömer çolakoğlu 1 numaralı SQL Developer Yazılım Geliştirme Uzmanı dersimizi ondan aldık :D
Yanlış anlamayın sadece tablo log tutmasını kapatmadan sql log kısıtlarsak sorun çıkabilir diye düşündüm bi çözüm üzerindeyim bitirince burdanda paylaşıcam.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.