Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sro_Client ekrana gelip kapanıyor

q1moon

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Server çalışıyordu portlarda falan sorun yok, ScrapOfPackageItem deki OptLevel den npcye eklediğim itemleri +5 yapıyorum değiştirdim npc programı ile sql düzenledim bir itemin değerini silip aynısını yaparak patch attım gateway servere restart attım sro_client ekrana gelip kapanmaya başladı. Yedeklediğim database ve mediayı restore ettim ve mediayı tekrar kopyaladım sorun devam ediyor. Forumdaki konulara baktım genelde portla entry2 ile ilgili yazmışlar ama zaten çalışıyordu.

Ekli dosyalar

• sssssssss.png
    sssssssss.png
    80.3 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
RefshopItemStockPeriod tablosunu temizleyin.
Mediada bulunan o tablonun karşılığını, aynı isimde göreceksiniz.. txtyi çıkarın ve içini komple temizleyip, içi boş şekilde yerine patch edin.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Mediada bulunan o tablonun karşılığını, aynı isimde göreceksiniz.. txtyi çıkarın ve içini komple temizleyip, içi boş şekilde yerine patch edin.

Oyla 0
Çözüm

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
42000 numaralı satırın sonuna getir.

Oyla 0

q1moon

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Sabah deneyip çözülüp çözülmediğini dönüş yapıcam teşekkürler :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çözüldü teşekkürler :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.