Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım STFilter v4.8.9F çalışan cilient yada yardım oyuna girince dc veriyor

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Oyla 0

ruya

.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Dc vermesi normal degilmi ollydbg ile ac devkit.dll yi ( eger bypass pluginle acmazsan dll tam yüklenmez vm protect koruması oldugu icin dll de

Ha farzedelim plugin ile açtın orada rastgele bi sayi string ara gorursun 10 tane gecik ip ekli senin ip orda ekli olmadığı icin açılmaz
ne ypabilirim daha acıklayıcı olursa

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
ne ypabilirim daha acıklayıcı olursa
1704203874534.png

vm protect olduğu için memory koruması ekli derlemiş dllyi
decomp unpack vb yapılması lazım galiba hiç uğraşma bence

Local oynayabilirsin veya o ip listesindeki bi ip adresine sahipsen çalıştırabilirsin anca aşağıdaki ip listesi uzayıp gidiyor

1704203791477.png

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
eyw cok saolasın
Kodları incelediğimde duckdns.org sitesinden url'de gördüm

bu bir yönlendirme sitesi = Site adresi =

yani kendi adresini adamlara duckdns olarak veriyon adamlar girerken ipten girmiş oluyor ( Belki Çalışabilir dene.)

önceden vipsro.duckdns.org birisi bu adres ile almış girdi mevcut dll ' de eğer bu yani vipsro ismiyle bi hesap oluşturursan oynarsın ip adresin ne olursa olsun.

1704204667609.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.