Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü STFilter DC Sorunu

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Herkese selamlar.Dün STFilter, proxy, DB'leri ve Clientini indirdim ve kurdum.Proxy ayarlarını yaptım Queryleri okuttum, klasör içindeki media, client ve DevKit_DLL dosyalarını patch yaptım.GS'leri değiştirip ayarlarını tamamladım.Fakat karaktere start dediğimde oyuna girer girmez karakter dc oluyor.Gameserverda şu hatayı alıyorum.Sebebini çözemedim yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Adsz.png

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
char acıldıktan sonra dogdugu harita kapalı _RefRegionBindAssocServer ac veya add new char prosedulunu değiş dene veya _AdlogChar tablosu hata veriyor log databasendeki o prosudulu /* */ seklinde eklenenleri kapa execute et ve ole dene devam ederse sorun yardım eder forumdakiler ben o tarz guardlar kulanmıyorum

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
_refreg haritaları açk, new char prosedürlerini clean ile değiştirdim, adlogcharda bir problem bulamadım yine aynı sorunu yaşıyorum

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
_refreg haritaları açk, new char prosedürlerini clean ile değiştirdim, adlogcharda bir problem bulamadım yine aynı sorunu yaşıyorum
tum karakterleri jangana isinla ondna sonra g'r chara bir dene giriyormu

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Başlangıç itemlerini değiştirdim ve jangan başlangıç yaptım, son durum budur. Adsız.png

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
guard'da ne hata yazıyor baktınmı ona guardsız girince dc yemessın muhtemelen guardında sıkıntı vardır mısal portlarında

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,119
Ödül Puanları
113
tam ekran silkroad olcak şekilde atarmısın ekran resmini.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.