Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü STFilter DPS ve Query

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Herkese selamlar.STFilter geliştiricisi tarafından 2.5.4 duyuruldu.Tekrar kurulumunu yaptım.Araştırmalarıma göre DPS'in çalışması için dbo._UniqueInfo tablosunun dolu olması gerekiyormuş ve kontrol ettiğimde boş olmadığını gördüm, fakat hala DPS'in çalışmadığını görüyorum fakat vietnamlı arkadaşlar kendilerinin yaptıklarını söylüyorlar.Bir diğer konu ise Query klasöründe verilen 3 query'de "add Custom Name Scroll - add to logitem", "Name Color Scroll - add to logitem" ve "TitleScroll - add to logitem" queryleri var.Bu query'lerden sadece birisini dbo.AddLogItem'e eklersem ve execute edersem hiç bir problem yok fakat 3ünü de alt alta ekleyip exetude dersem ""The variable name '@CharName' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure."" hatasını alıyorum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan dönüş bekliyorum.Sevgilerimle vSRO forum ailesi..

2.png Adsız.png

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18

|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ arkadaşımızında uğraşları sonucu STFilter DPS özelliğinin çokta aktif çalışmadığını görmüş olduk.Yani pek çok bug ve eksiğe sahip hala yeterli seviyeye gelmediğini görüyoruz.Kendisine uğraşları için ayrıca tekrardan çok teşekkür ediyorum.​

Oyla 0

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.