Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Stone Sorunu

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
İtemlara steady, lucky gibi stoneleri basamıyorum The type does not suit the corresponding item hatası veriyor clean bir db de refobjcommon ve refobjitem tablolarını kontrol ettim ancak bir fark bulamadım

Çözüm
#Sorun çözülmüştür.

The type does not suit the corresponding item hatasının çözümü;

Databasedeki _RefMagicOpt tablosundaki Prob sütunundaki değerleri DB2Media vb. programlar magicopt.txtye 0,3 olarak aktarıyor ancak client 0,3 değerindeki virgülü görmüyor eğer 0,3 gibi değerleri 0.3 (virgülü nokta) olarak değiştirirsiniz hata çözülmüş olacaktır.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,111
Ödül Puanları
113
Check your magicoption.txt & itemdata_xxx.txt

kaynaklı demişler yabancı sitelerde

SR_Db2Media kullanarak tekrar dene.

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
kontrol ettim dbtomedia herşeyi aktardım ancak problem devam ediyor.

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,344
Ödül Puanları
93
magicoption.txt texti varsa başka bi Clienten Kendine at öyle bir dene

Oyla 0
Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
İtemlara seadty, lucky gibi stoneleri basamıyorum The type does not suit the corresponding item hatası veriyor clean bir db de refobjcommon ve refobjitem tablolarını kontrol ettim ancak bir fark bulamadım
Merhaba, sorunun RefMagicOpt & RefMagicOptAssign olduğunu tahmin ediyorum, öncelikle db yedeğinizi alın ve SRO_VT_SHARD'da RefMagicOpt & RefMagicOptAssign tablolarını silin daha sonra aşağıdaki prosedürleri okutun ve dbto media ile medianıza aktarıp denermisiniz.

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
#Sorun çözülmüştür.

Databasedeki _RefMagicOpt tablosundaki Prob sütunundaki değerleri DB2Media vb. programlar magicopt.txtye 0,3 olarak aktarıyor ancak client 0,3 değerindeki virgülü görmüyor eğer 0,3 gibi değerleri 0.3 (virgülü nokta) olarak değiştirirsiniz hata çözülmüş olacaktır.

Oyla 0
Çözüm

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,344
Ödül Puanları
93
#Sorun çözülmüştür.

Çözülmesine sevindim kounuyu çözüldü olarak güncellermisin

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.