Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sunucu İp ayarları

Lord15

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Herkese merhaba elimde amazondan aldığım sunucu mevcut bütün kurulum işlemlerini yaptım server sıkıntısız çalışıyor. Sunucu üzerinden oyuna giriş yapabiliyorum . Online olarak açtığım zamanda sunucunun 2 adet ipsi var biri iç ip, biri dış ,iç ip ile sunucuya diğer arkadaşlar bağlanamıyor ama dış ip ile bağlanıyorlar fakat kullanıcı adı şifre girdikden sonra c9 alıyorlar.
Çöüzüm için bütün ipleri dış ip ile değiştirdim bu seferde server açılmıyor. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İyi günler.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Aynı sorun Azure Free de mevcut.Benim bildiğim bu sorunu çözemediler.

Oyla 0

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
c9 sorunu port ile alakalıdırr siz c9 a gelen ip ayarların ve giden gelen portlarınızı açın sorunsuz baglanır

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
512
Ödül Puanları
93
Sorununuz çözüldüyse çözüldü olarak işaretliyorum yardım istiyorsunuz cevap veren yok konu açıyorsunuz bırakıp gidiyorsunuz açtığınız konunun arkasında durun lütfen konu kirliliği yapmayın
Nasıl ayarlıcam bilgi verirseniz veya rehber varsa bulamadım ben.

Oyla 0

Lord15

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Yok çözemedim konuyu en son siz bi bakayım yazdınız hiç bir çözüm önerisi veren olmadan nasıl çözeceğim bir tane çözüm yazan mesaj gösterir misiniz acaba?

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
512
Ödül Puanları
93
Yok çözemedim konuyu en son siz bi bakayım yazdınız hiç bir çözüm önerisi veren olmadan nasıl çözeceğim bir tane çözüm yazan mesaj gösterir misiniz acaba?
Portlarinda sorun var hacı söylüyorum size son kez tw verin düzelteyim aksi halde daha bakmayacağım yardımcı olamaya çalışıyorum direniyorsun direnişi anlamış değilim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.