Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yeni başlayanlar için Sunucu Önerisi Ve Fiyat Yapılandırması

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar sunucu alacaklar konuyu çok dikkatli okuması lazım!.
Önerilen yıllardır çalıştığım Firmaları söyliyecem
1. Muvhost pahalıdır ama asla pişman olmıyacağınız sunucuları kurulum yapıyorlar ve her sorununuzla ilgileniyor kibar bir dille yazarsanız. Profesyonel insanlar için idealdir.
2.yoncu bilişim hizmetleri. Fiyat perfomans olarak türkiyede en iyilerinden birileridir asla pişman olmazsınız.geri dönüşümleri ticketları 1 saatte 1dir.
3.maxsunucum amatör yeni başlıyacaklar için 6gb ramli 65tl aylık olan paketini alabilirsiniz. ve işinizi görüyor çok rahat bir şekilde geliştirmeniz için çok ideal bir sunucu kampanyası vardır.
4.Ucuz olan başka sunucu firmaları;
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
------------------------------------------------------------
Herzaman hedefinizi düşük tutun gidip en pahalı sunucuyu alıp hizmete başlamayın serverınız tutmaya başlayınca yavaş yavaş büyütün birden büyük sunucu alırsanız ödemelerini yapamayıp sunucuuzun kapanmasına sebebiyet verebilirsiniz.talep olduğunda maximum 3 saat içinde başka sunucuya geçip hizmetinize devam edebilirsiniz.
Başlangıç:
6gb ram 2 cpu 80gb harddisk işinizi görücektir gelişmeniz için.
Not:110 cap altı için.
Not2:120 cap yeni harita işin içine girince ram ve cpu miktarını yüksek bir sunucu almanız lazım.

Guard Seçimi:
f8
vsroguard
maxiguard

Başlangıçta:

Vsroguardı öneririm çünkü ücretsiz. geliştirdiğinizde herhangi bir sorun çıkarcağını gram düşünmüyorum.
Önerimde: Maxiguard benim şahsi arkadaşlarımın geliştirdiği bir guardtır ve arkasındayım fiyatı pahalı gelebilir ama bütün özellikleri tek pakette bulunuyor.ilk başta en ucuz paketini alıcaksınız server tutmaya başlarsa paketinizi dakikalar içerisinde artırabilirsiniz.phbot engellemesi var şifreleme şeklinde.Guardı alacağınız zaman benim selamımla giderseniz yardımcı olabilecekleri yere kadar yardımcı olurlar :) Lord_Sniper demeniz yeterli :D

Yani anlıyacağınız uçmayın arkadaşlar server kurarken şu olsun bu olsun şunu alıcam şunu kurucam demeyin ufaktan yükselinki insanlara mahçup olmayın. misal kendi 110 cap pwp serverım var 65tl aylık ödemesi 4 ayı ve kapanmadı 0 player neden ödemesi düşük zorlanmıyorum.Proje geliştirmenizi iyi yapın takıldığınız yerlerde gelin gerekli sunucu firmalarıyla ben irtibata geçip size yardımcı olunması hakkında konuşabilirim :)
Sunucu alan arkadaşlar bu konunun linkini atarlarsa daha iyi yardımcı olur karşı taraf haberiniz olsun iyiliğimide unutmayın :p:D

09.05.2019 En güncel Ucuz sunucu firması
Kod:
11.05.2019 En Güncel Ucuz Sunucu Firması
Kod:

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Intel® Xeon® E5-2690v2 4core 7Gb ram 75 GBSSD Disk 65tl.Şuan Güncel gördüğüm ucuz sunucu firmalarından biri :)
Kod:

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
18
Buradan isim vermek istemiyorum fakat bazı "Silkroad Sunucu" satan firmalar işini gerçekten iyi yapamıyor. Adama dedim ki saat 1 gibi ödemeyi yapacağım ne zaman sunucu elime geçer? kurulumla ıvır zıvırla uğraşmak istemiyorum. Akşam 6 gibi teslim alabilirsiniz dedi ertesi gün saat 1 de aldım sunucuyu. Bir de guard istemiyorum diye uyarmıştım fakat guardlı kurmuş. Yav arkadaş diyorum ki kaldır guardı guardsız iş yapmak istiyorum diyorum portları düzenleyip yapabilirsiniz diyor. Bu düzenlemeleri ben yapacaksam sunucuya kurulum için neden ekstra para verdim? :D İnce eleyip sık dokumak gerekiyor. Ya bir ücret karşılığında profesyonel bir kişiyle çalışın yada tam anlamıyla öğrenmeden bu işe bulaşmayın derim :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Bu bölümde düz yazı yerine resimlere ağırlık verilmesi gerekiyor, @deLLyici yine de uzun yazın için teşekkürler. :) Faydalı.

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Buradan isim vermek istemiyorum fakat bazı "Silkroad Sunucu" satan firmalar işini gerçekten iyi yapamıyor. Adama dedim ki saat 1 gibi ödemeyi yapacağım ne zaman sunucu elime geçer? kurulumla ıvır zıvırla uğraşmak istemiyorum. Akşam 6 gibi teslim alabilirsiniz dedi ertesi gün saat 1 de aldım sunucuyu. Bir de guard istemiyorum diye uyarmıştım fakat guardlı kurmuş. Yav arkadaş diyorum ki kaldır guardı guardsız iş yapmak istiyorum diyorum portları düzenleyip yapabilirsiniz diyor. Bu düzenlemeleri ben yapacaksam sunucuya kurulum için neden ekstra para verdim? :D İnce eleyip sık dokumak gerekiyor. Ya bir ücret karşılığında profesyonel bir kişiyle çalışın yada tam anlamıyla öğrenmeden bu işe bulaşmayın derim :)
zaten burdaki amaç amatör arkadaşlarımızın uçuk fiyat politikasına girmeden en ucuz yollu sunucusu olup amatörce çalışmalarında sorun çıkmamasını sağlamak.istedikleri kadar amatör olsunlar uğraştıklarında bişeyi başarınca arkadaşlarımız daha hırslanıp daha iyi şeylerin ortaya çıkacağını düşünüyorum.
Örnek:bence çok iyi sudan ucuz hatta

1gb ram 5tl ilave 1çekirdek ilave 10tl
Kod:

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Bende bu kendi serverımı editleyip kurma işine gireyim diyorum da işte hiç bişey bilmemek ve o korku yetiyor insana :) Girsem mi acaba bi tane şöyle ucuz yollu sunucu alıp ? Deneme yanılma yoluyla yapar öğrenirim belki ama kaç ayımı alır acaba o da var :D

Alınan Beğeni
742
Ödül Puanları
93
Bende bu kendi serverımı editleyip kurma işine gireyim diyorum da işte hiç bişey bilmemek ve o korku yetiyor insana :) Girsem mi acaba bi tane şöyle ucuz yollu sunucu alıp ? Deneme yanılma yoluyla yapar öğrenirim belki ama kaç ayımı alır acaba o da var :D
Edit işini localden de yapabilirsin, kendi pc'nde :)

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Cnk Hosting Editörü Bile Yok Nasıl Edit Yaptırmayı Düşünüyorsunuz Acaba

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.